dr n. med. Jarosław Strzelczyk

3,1
3,3
3,3
2,9

Trafiłam do Pana Doktora po prześciach z inną Panią Doktor w ciąży. Doktor poprowadził ciąże do końca, uprzejmy cierpliwy zawsze pomocny. Dzięki niemu udało mi się w spokoju donosić ciąże do ostatniego tygodnia, a była zagrożona. Człowiek o dobrym sercu

Wspaniały lekarz! Żona urodziła wcześniaka siłami natury. Wspaniale poprowadził cały poród, żona do dzisiaj chwali sobie jego podejście i to jak umiał ją poprowadzić i uspokoić przed kulminacyjnym momentem. Również położne jak i reszta lekarzy biorących udział w porodzie spisali się na medal! Żona dostała się do szpitala z zagrożeniem ciąży. Dzięki niemu jak również położnym z oddziału ginekologii i patologii ciąży wszystko dobrze się skończyło. Profesjonalista, fachowiec, poprostu dobry lekarz, miły i uprzejmy człowiek.

Dno. Tylko kasę ciągnie. Zrobił mi tylko 3 usg przez 9 miesięcy za wszystkie wziął pieniądze, 100zł wizyta plus 100zł usg. Nie umiał poradzić sobie z bakteria w moczu. Porażka. Jak przyszło do porodu to mnie olal, " proszę nawet nie dzwonić, bo będę na wakacjach za granicą". Tak się nie postępuje !!!!!!! Nie polecam. To jest biznesmen a nie lekarz.

Czekanie na poród w nieskończoność z brakiem kompleksowej obserwacji dziecka!!!! Jak u pani poniżej, ciąża przenoszona, w końcu balon-bez rezultatu, po następnym czekaniu oksytocyna. Długi poród- oczywiście naturalny, bez monitirowania stanu dziecka przez usg, było źle ułożone, więc poród naturalny wykluczony- w końcu w ostatniej chwili, po dziecięcu godzinach znęcania się nade mną cesarka. Dziecko z objawami przenoszenia, przesuszoną skórką, gardełkiem, późno przecięta pępowina czego powodem była polcytemia. Gdybym wybrała innego lekarza moje dziecko byłoby zdrowe i miało 10 pkt. Odradzam szczególnie w ciąży!!!! To już nie własne, ale także dziecka zdrowie narażamy szczególnie. Średniowiecze totalne, usg trzy razy przez całą ciążę.

Chodziłam do pana doktora na prywatne wizyty wszystko wyglądało pięknie ładnie. Kiedy zaczęłam rodzić pan doktor okazał się bardzo niemiłym człowiekiem i na siłę kazał mi rodzić naturalne nie zwracając uwagi na to że dziecko jest duże. W ostateczności skończyło się na cesarce w znieczuleniu ogólnym gdyż dolędzwiowe nie zadziałało i wszystko czułam. Nie polecam nikomu takiego porodu jak ja miałam. Z racji powyższej sytuacji nie polecam wizyt u tego człowieka gdyż uważam że jeśli się płaci i chodzi na wizyty prywatne to oczekuje się godnego traktowania tym bardzej w takiej sytuacji.

Kompletne DNO!!! To jest rzeźnik nie lekarz!! Prowadził moja ciążę niestety tylko do 8 tygodnia, a później jak trafiłam do szpitala zachowywał się podczas wizyty jak kogut w kurniku!! Wśród pielęgniarek i innych lekarzy oczywiście. Cała Parkitka, oddział ginekologii do wysadzenia w powietrze!!!

Jestem pacjentką dr Strzelczyka już parę dobrych lat i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jest to najlepszy specjalista, jakiego znam.

Chodziłam do Pana Strzelczyka na wizyty prywatne, pomimo umówionej wizyty wiecznie spóźniony, nie omawiał ani wyników badań ani ewentualnych problemów, wiecznie czymś straszył, mój internista był bardziej pomocny. Ciągłe problemy ze źle wypisanymi skierowaniami na badania. Najgorszy był jednak poród na Parkitce, Pan doktor całkowicie mnie zignorował, nie zainteresował się stanem zdrowia mojego dziecka i moim. Cały czas lekarze kazali czekać więc ciąża była mocno przenoszona, poród miał być naturalny (bez względu na konsekwencje), pomimo złego ułożenia dziecka! W konsekwencji był krwotok, cesarka, dziecko się dusiło a później bardzo długa rehabilitacja synka w wyniku niedotlenienia. Tragiczny lekarz, tragiczny szpital!

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Całą ciążę chodzilam do niego i jestem bardzo zadowolona wszystko sprawdzał powoli gdy czegos nie wiedziałam wszystko wytłumaczył. zawsze odbierał telefon i odpowiadał na moje czasem beznadziejne pytania. Teraz mam 8 tygodniową córeczke. Poród przebiegał super wszystko tłumaczył mi jak mam oddychać kiedy przeć pomagał jak tylko mógł. Bardzo polecam tego lekarza.

Jedna wielka masakra poród trwał 20 godzin nie zrobili cesarski bo bali się ordynatora (byłam jego pacjentką) trzy razy zemdlałam nie mogli mnie docucić a po wszystkim przyszedł i powiedział że byłam bardzo dzielna.Nie chcę mieć z nim nigdy więcej do czynienia.ODRADZAM.