dr n. med. Jarosław Strzelczyk

2,9

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Całą ciążę chodzilam do niego i jestem bardzo zadowolona wszystko sprawdzał powoli gdy czegos nie wiedziałam wszystko wytłumaczył. zawsze odbierał telefon i odpowiadał na moje czasem beznadziejne pytania. Teraz mam 8 tygodniową córeczke. Poród przebiegał super wszystko tłumaczył mi jak mam oddychać kiedy przeć pomagał jak tylko mógł. Bardzo polecam tego lekarza.

Jestem stałą pacjentką pana doktora. Mam dwoje dzieci - córcia 8 lat i synuś 2 tyg. Obie ciąże prowadził pan doktor jak i również był przy porodach. Polecam każdej pani. Bardzo kompetentny i godny zaufania lekarz.

Leczyłam się u Pana dr kilkanaście lat, prowadził moją ciążę. Później po dłuższej przerwie zawitałam raz kolejny i uważam,że kontrola była kompleksowa łącznie z usg, badaniem piersi i wszelkimi wyjaśnieniami. Do tego niezwykle przyjemna rozmowa i czas nieograniczony wizyty, czyli taki ile potrzeba. Polecam!

zdecydowanie polecam!!!! Bardzo dobry ginekolog

zdecydowanie polecam!!!!
Bardzo dobry ginekolog

Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Jestem bardzo zadowolona i bez problemu moge polecic go. Bardzo ciesze sie ,ze trafilam do dr. Strzelczyka i ze to wlasnie on "opiekuje" sie mna i moja jeszcze nie narodzona kruszynka.

niestety żenada na całym polu praktyki, czasem myli mu się np. tyłozgięcie macicy z guzem, którego nawiasem mówiąc nie widać przez sondę, ale czuć palcami - ot czary mary takie.

Bardzo dobry specjalista.Kompetentny.Prowadził moją ciąże,wszystko skończyło się pomyślnie.Godny polecenia!

Bardzo uprzejmy człowiek , ma odpowiednie podejsćie do pacjenta, kompetentny , widać , że ma duże doświadczenie i wiedzę w swoim zawodzie. Prowadził moją ciążę i był również przy porodzie , jestem mu bardzo wdzięczna , bo bez jego pomocy nie dałabym rady urodzić samodzielnie. BARDZO POLECAM !!

Rewelacyjny lekarz! Pełen profesjonalizm, a do tego fantastyczne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. mk

Polecam. Lekarz małomówny na pierwszy rzut oka ale w rezultacie okazuję sie że nie gada po próznicy tylko kompetentnie zajmuje się pacjentem.Widać że ma ogromną wiedzę i doświadczenie.Prowadził moją ciążę i był przy porodzie(naturalnym i dość ciężkim).Jestem bardzo zadowolona z opieki dr Strzelczyka.