lekarz Jarosław Świstak

Neurolog

Dr Świstak to cudowny Lekarz. To lekarz z powołania. Świetnie postawiona diagnoza, świetny kontakt.

Najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać na swojej drodze...kompetentny, konkretny, bardzo pomocny. Szybko stawiając diagnozę którą okazała sie trafna sprawił że mogę normalnie funkcjonować. Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam właśnie do Pana doktora i będę go polecać zawsze i wszedzie.Aby każdy lekarz był z takiego powołania jak dr. Świstak Pozdrawiam

Cudowny człowiek, kompetentny, uprzejmy, miły, od razu zdiagnozował coś, czego nie mogli zdiagnozować po tygodniu spędzonym w szpitalu. Dziękuje Panu Doktorowi i serdecznie polecam!

Takiego lekarza to ja jeszcze w swoim życiu nie spotkałam a chodziłam już do wielu. Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Dziękuję, że p.Doktor jest (A.P). Mogę chorować:-)))

super lekarz zawsze pomocny i zna się na tym co robi więcej takich lekarzy. Dzięki Panie Jarosławie

świetny lekarz z powolania ktory zawsze doradzi i pomoże ile moze

świetny lekarz z powolania ktory zawsze doradzi i pomoże ile moze

absolutnie nie polecam, dla niego liczy się tylko kasa

absolutnie nie polecam, dla niego liczy się tylko kasa

nie spotkałem lepszego specjalisty oby więcej takich to nie będzie problemu ze służbą zdrwia

LEKARZ NAPRAWDĘ SUPER,POLECAM.ZNA SIĘ NA SWOJEJ PRACY I MA BARDZO DOBRY KONTAKT Z CHORYM.POZDRAWIAM DOKTORA,I NAPRAWDĘ POLECAM

Lekarz bardzo sympatyczny, miły dawno takiego nie spotkałam :) mimo młodego wieku skierował Mnie na rehabilitacje i pokierował dalej na leczenie. dziękuje i pozdrawiam dr Świstaka.