lekarz Jarosław Świstak

Neurolog

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Kompetentny, z dobrym podejściem do pacjenta. Stara się zawsze pomóc.

to własnie ty powinieneś/ naś zacząć leczyć sie u doktora na główkę, napewno ci pomoże.

Cordiale,unico attivita piacevole ,obbligatorio ,senza dubbio,stupendo ,da tanti anni.Tanti auguri di Buon Natale. Marco

Marco

Ja też się leczę u Pana Doktora już dłuższy czas i mi pomaga! Trafna diagnoza, wszystko spokojnie wytłumaczył, uprzejmy! Fachowiec z powołaniem, oby więcej takich było! Pozdrawiam Doktora i wszystkich Pacjentów! M.

Wspaniały człowiek w pełnym słowa znaczeniu.

Wspaniały człowiek w pełnym słowa znaczeniu.

Leczę się u Niego od dawna, jest świetnym specjalistą (NA STRONIE WIM jest napisane, że ma specjalizację? więc o co ten szum?). Mnie bardzo pomógł i wciąż pomaga. Myślący i słuchający pacjenta lekarz. Życzę mu jak najlepiej.

Nie polecam, nie polecam, nie ma specjalizacji. Zła ocena choroby. x2 !

Nie polecam, nie polecam, nie ma specjalizacji. Zła ocena choroby. x2 !

bardzo miły człowiek,znający się na swojej pracy i nie rozumiem skąd negatywne komentarze.pozdrawiam go serdecznie-maciek

jest rewelacyjny! kompetentny i fachowy.

jest rewelacyjny! kompetentny i fachowy.

Mimo wielu bzdurnych inwektyw, które padły pod moim adresem na tym forum, że to niby rodzinka, niby chora na główkę będę podtrzymywać moją ocenę tego lekarza. Nadal się u niego leczę i mi pomaga. I mam prośbę, żeby jeżeli ktoś pisze, że zdecydowanie nie, to niech pokusi się o parę zdań wyjaśnienia w czym tkwił błąd, a nie tylko nie bo nie. To nie daje innym żadnej wiedzy. Równie dobrze złą ocenę może wystawić zazdrosny lekarz, przecież i tu działają prawa konkurencji. Ach ta nasza polska zawiść!