lekarz Jarosław Świstak

Neurolog

Stanowczo nie polecam. Wszystko na nie !

Stanowczo nie polecam. Wszystko na nie !

Nie wierzę temu co widzę. To chyba taka podpucha, żeby wywołać dyskusję. Jestem po udanej operacji kręgosłupa szyjnego na dwóch poziomach. Trafiłam do Świstaka półtora roku po niej ze strasznymi bólami głowy. Nie mogłam pracować, byłam bliska załamania. Trafna diagnoza, dobre leczenie, przemiły człowiek. Zarozumiały (?) To jakiś absurd. Chyba piszemy o kimś innym. Ola

Nie polecam, Młody, zarozumiały a wiedza w tyle! Zła diagnoza. !!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

brak komentarza,nie będę się wypowiadać na ten temat.wszyscy lekarze pokroju świstaka bulą tylko kasę...

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz. Ciesę się, że są jeszcze Tacy Ludzie. Panie doktorze życzczę dużo zdrowia. Jola

Gdyby wszyscy tacy byli... Prawdziwy Lekarz z powołania.

Gdyby wszyscy tacy byli... Prawdziwy Lekarz z powołania.

super lekarz, super człowiek. Godny zaufania, słuchający pacjenta, myślący. Profesjonalista. Przemiły człowiek. Leczę i będę leczyć się u Niego. Bardzo gorąco polecam!

Przebywałem w szpitalu na ul.Szaserów na neurologii.Jestem zadowolony z tego lekarza i uważam że dobrze wypełnia swoje obowiązki.

Dr Jarosław Świstak jest lekarzem godnym zaufania i polecenia - pełen profesjonalizm, a do tego uprzejmość, dobroć i podejście jak do najbliższego członka rodziny. Lekarz z powołania!!!