lekarz Jarosław Świstak

Neurolog

Super lekarz, super człowiek. Leczę się u niego już kilka lat z dobrym efektem. Nigdy nie odmawia pomocy.

Bylem na WIM w wydawaloby sie ostrym stanie, z podejrzeniem wylewu podpajeczynowkowego. W koncu wyszlo, ze nic mi nie jest, ale obsluga w szpitalu, tj pielegniarze, lekarze, salowe oraz wyposazenie OIOMu na najwyzszym poziomie. Dr Swistak obejrzal mnie, zrobil bardzo dokladna analize, zlecil badania, bez lekcewazenia przypadku (w sumie niezbyt ciezkiego).

...wyleczył mnie w 30 sekund.zadzwoniłem z zagranicy,aby umówić się na wizytę i usłyszałem że lekarz nie jest zainteresowany i proszę więcej nie dzwonić...-cóż,zdecydowana i konkretna osoba...

Świstak ma oczy jak House ;) a tak serio, dzięki niemu jakoś się pogodziłam z chorobą..

Świstak ma oczy jak House ;)
a tak serio, dzięki niemu jakoś się pogodziłam z chorobą..

Komunikatywny, mił, kompetentny, konkretny, szybko działa

Komunikatywny, mił, kompetentny, konkretny, szybko działa

Nie poradził sobie z problemem z którym do niego przyszedłem. Sprawiał wrażenie jakby pierwszy raz widział takie schorzenie. Brak jakiejkolwiek diagnozy. Po wizycie u niego byłem tak samo mądry jak i przed. Stracone pieniądze.

Wspaniały człowiek i lekarz, zawsze służy pomocą, dobrą radą, dba o osoby którymi się opiekuje. Wielki szacunek Panie Jarosławie Świstak. Mirosław. G.

wspaniały człowiek!!!doskonały lekarz.

wspaniały człowiek!!!doskonały lekarz.

Panie Doktorze dziękuję za wszystko.Serdecznie pozdrawiam.B.

Panie Doktorze dziękuję za wszystko.Serdecznie pozdrawiam.B.

witam Leczę się u dr.Świstaka i jest super specjalistą zna się na swojej pracy a przede wszystkim nie jest obojętny stara się pomóc jak tylko potrafi najlepiej. Z wyrazami szacunku Ps. Oby takich lekarzy było jak najwięcej

witam

Z wyrazami szacunku

Ps. Oby takich lekarzy było jak najwięcej