lekarz Jerzy Bruś

Laryngolog

3,9
3,9

Lekarz godny polecenia!! Podejście do pacjenta - życzliwość, zainteresowanie, pomoc, wzbudza zaufanie, pacjent czuje się ważny. Będę polecała doktora Brusia wszystkim, zwłaszcza tym, którzy jak ja zdecydują się na zabieg przegrody nosowej.. dzięki podejściu doktora wszystko było łatwiejsze i znacznie milsze niż z góry zakładałam, dziękuję za to oraz dziękuję za profesjonalnizm i za tę dbałość o pacjenta, która teraz zdarza się naprawdę rzadko.. pozdrawiam serdecznie!

Polecam znajomym dr Brusia. Jest dokładny, zaangażowany w pacjenta, opanowany, spokojny. Ma też czas na rozmowę, okazuje zainteresowanie pacjentem-co jest dla mnie bardzo ważne. Jednocześnie szanuje opinie pacjenta w leczenium gdy nie zbiega się ono z jego zdaniem.

Pan Dr Brus najlepszy, bardzo uprzejmy lekarz, moja corka go uwielbia, wszystko wytlumaczy, bardzo dobrze leczy, mam pelne zaufanie do niego, dziekujemy!

Na pierwsza wizytę udało się nam dostać dość szybko, lekarz początkowo wzbudził zaufanie, skierował dziecko na badanie słuchu, przepisał leki i zalecił, by koniecznie przyjść na kontrolną wizytę za tydzień. Niby wszystko ok, ale schody zaczęły się dnia następnego, gdy na badanie słuchu nas nie przyjęto, bo Pan dr do konkretnego ośrodka wysłał zbyt małe moje dziecko, no ale badanie zrobiliśmy prywatnie w związku głuchych za 70zł, a na następna wizytę nie udało się zarejestrować telefonicznie o 8 rano, zaryzykowałam i pojechaliśmy prosić, by pan dr zerknął chociaż na wyniki różnych badań, ale wręcz wyrzucił nas z gabinetu, mówiąc ze ma katar i nie przyjmie nas, bo źle się czuje, niestety próbowałam kilka razy (czyli co czwartek) się zarejestrować, jednak panie w rejestracji właczaja telefon o godz. 8 i mówią"niestety nie ma już miejsca" i tak co tydz.... moze i wiedzę ma, ale raczej traktuje pacjenta bez żadnego zaangażowania, nie polecam

Lekarz znakomity operował mojego syna i córkę a za tydzień bedzie mnie operowal.Jest bardzo kompetentny, miły i potrafi dobrze leczyć.Godny polecenia.

Przewlekła trzy!Iesięczna wydzielina z nosa nie jest dla Niego wielkim problemem. Badanie zatok wywalczyłem po kilku wuzytach. Na zdjęcie RTG które zlecił nawet nie spojrzał opierając się wyłącznie na opisie zdjęcia.

wspaniały człowiek leczył moją córką. dziękuję za wszystko co dla nas zrobił. godny polecenia zna się na swojej pracy.

Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy, niezwykle sympatyczny, życzliwie nastawiony wobec pacjenta. Żadnego pytania czy wątpliwości nie pozostawia bez odpowiedzi. Wzbudził również ogromne zaufanie w naszym dziecku. Świadomość obecności Pana Doktora podczas planowanej operacji spowodowała, że na wieść o pobycie w szpitalu synek reagował spokojnie. Dziękujemy, Panie Doktorze!

Dziś byłam z wizytą u pana J.B i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona jeżeli chodzi o podejście do dzieci , moja córeczka po wizycie była radosna bardzo polubiła pana doktora , to jest to co powinien mieć każdy lekarz .. Podejście do ludzi nie zależnie w jakim wieku są ;)

Pan doktor jest niesamowicie miły i uprzejmy. Wszystko tłumaczy. Dokładnie bada. Według mnie jest najlepszym laryngologiem z Bydgoszczy a chodze do nich od 12 lat. Natrafiłam dziś na niego i wiem że zmienie go na żadnego innego :)