Jako uzupełnienie dodam , że po operacji wszelkie dolegliwości ustąpiły a Mama dożyła wieku 103 lat ciesząc się do końca życia wyleczoną nogą

Jestem bardzo wdzięczny Panu Doktorowi , który podjął się zoperowania żylaków na nodze mojej Mamy , sytuacja była bardzo krytyczna ponieważ inni lekarze kwalifikowali nogę do amputacji

10 lat temu Pan Burzykowski usunął mi żylaki. Prywatnie, w gabinecie na Ursynowie, ambulatoryjnie, w znieczuleniu miejscowym. Byłam zadowolona z szybkiego powrotu do pełnej aktywności.Na wypisie od Pana doktora mam napisane, że była to żyła odpiszczelowa. Pan doktor się pod tym podpisał. I zainkasował okrągłą sumę za zabieg. Żylaki niestety odnowiły się tam, gdzie były wcześniej. Miesiąc temu usunięto mi ... tę samą żyłę i mam to na wypisie ze szpitala - żyła odpiszczelowa. Chirurg, który mnie operował stwierdził, że nie wie, co usunął mi Pan Burzykowski, ale żyłę odpiszczelową ...

Żylaki niestety odnowiły się tam, gdzie były wcześniej.
Miesiąc temu usunięto mi ... tę samą żyłę i mam to na wypisie ze szpitala - żyła odpiszczelowa. Chirurg, który mnie operował stwierdził, że nie wie, co usunął mi Pan Burzykowski, ale żyłę odpiszczelową z całą pewnością usunął mi dopiero on.

Żylaki niestety odnowiły się tam, gdzie były wcześniej.

Doskonały specjalista i super fachowiec od żylaków. Podziwiam i dziękuję za wszystko co pan zrobił w pięknym stylu. Do tej pory nie mogę uwierzyć , że to była prawda, a minęło ponad 10 lat od zabiegu.