lekarz Jerzy Chrobak

2,4
2,5
2,6

Nie polecam. Lekarz bardzo szybki, niedelikatny, 0 INDYWIDUALNEGO PODEJŚCIA DO PACJENTKI, w ogóle nie tłumaczy choroby, nie mówi: jest pani chora na..., nie daje żadnych wskazówek.

Poszłam do Pana doktora na wizyte bo moja Pani doktor odeszła na urlop macierzyński i stanowczo go odradzam.Jestem w ciąży bliźniaczej i na wynikach badan prenatalnych mam wyraźnie napisane że ciąża ma być monitorowana USG co 3 tygodnie czego Pan doktor wogole nie zrobił.Nie czyta wyników badań które się mu przynosi.W trakcie wizyty pyta po co tu przyszłam co jest chyba jasne żeby kontrolować ciąże.Lekarz ogólnie nie urzejmy i oschły.

swietny ikompetentny lekarz. zawsze poswieca tyle czasu ile potrzeba. doklanie zbada i wogole jest bardzo wporzadku. szczerze polecam.

swietny ikompetentny lekarz. zawsze poswieca tyle czasu ile potrzeba.
doklanie zbada i wogole jest bardzo wporzadku.
szczerze polecam.

nigdy wiecej do takiego lekarza byłam u niego w czwartek z bolem brzucha a pan doktor stwierdził ze za dużo pale i powinnam ograniczyc sie do połowy paczki to mi przejda bóle nie uwierzyłam i postanowilam isc do innego lekarza i to sprawdzic całe moje szczescie ze poszłam bo okazało sie ze mam silne zapalenie przydatków a pan doktor Chrobak przepisał tabletki antykopcepcyjne a tak przynajmniej mam antybiotyki i nie bede sie męczyła takim lekarza nie powinno sie pozwolic pracowac szczerze z całego serca odradzam

nie polecam. naciągacz ale nie pomógł zeby wyleczyc!

nie polecam.
naciągacz ale nie pomógł zeby wyleczyc!

To lekarz z prawdziwym powołaniem! Bardzo powaznie traktuje swój zawód i można na niego zawsze liczyć. Polecam każdej kobiecie.

Polecam każdej kobiecie.

Świetny specjalista, prowadził moją pierwszą ciążę. i drugą napewno tez poprowadzi:-)

Wspanialy lekarz, swietny specjalista i bardzo mily czlowiek. Jestem bardzo zadowolona z uslug Pana Doktora, mam do niego pelne zaufanie! Szczerze polecam!

POLECAM. Bardzo dobry fachowiec.Pan doktor przywrócił mi wiarę,że wśród lekarzy bywają jeszcze tacy którym zależy by pomóc pacjentce - na jednej wizycie u Pana doktora (pierwszej zresztą, wcześniej chodziłam do innego) załatwiłam wszystkie sprawy których u innych nie mogłam zakończyć od roku. Bardzo sympatyczny Lekarz - POLECAM

Problem zdrowotny, który mnie dotyczy nie został w żaden sposób załatwiony, co z tego, że lekarz potrafił mi wytłumaczyć na czym on polega ale nie potrafił nic absolutnie pomóc. To nie jest moja pierwsza wizyta u ginekologa i niestety nie w taki sposób powinna być prowadzona rozmowa z pacjentką. Jeśli problem z którym się przychodzi przewyższa kompetencje danego lekarza w sferze ginekologii to powinien on skierować do specjalisty w tej dziedzinie lub położyć na oddział ginekologii. Nie polecam.