lek. med. Jerzy Chwiałkowski

Ortopeda

Super lekarz. Wnikliwe podejscie do przypadku. Bardzo mi pomógł i wytłumaczył problem. Nie muszę brać tylu leków. Szczerze polecam

Jestem b.zadowolona z leczenia u tego lekarza.Szybko i skutecznie pozbylam sie b. bolesnej dolegliwosci.Polecam.

Po wizycie, która trwała przeszło godzinę, jesteśmy z żona b.zadowoleni. Rzetelność, poświęcony czas, cierpliwość w tłumaczeniu zawiłości choroby, szczegółowe zalecenia co do brania leków, ćwiczeń, kolejnych kroków leczenia - wszystko to sprawia, że z czystym sumieniem polecamy tego lekarza.

Lekarz z prawdziwego powołania, profesjonalne podejście do pacjenta i wszechstronna wiedza. Szczerze polecam.

Bardzo polecam,lekarz z prawdziwego zdarzenia, zawsze pomocny nawet w konsultacjach telefonicznych. Trafne diagnozy, konkretne leczenie a przy tym pełna informacja. Lekarz z prawdziwego powołania, bardzo miły i gotowy do pomocy.

Miałem sporo kłopotów i dodatkowych kosztów z powodu wizyty w tym gabinecie. Po uzyskaniu diagnozy dostałem skierowanie do szpitala na druku "konsultacja" czego w szpitalu nie chcieli zaakceptować bo skierowanie wypisuje się na druku skierowanie. Z nogą w gipsie będąc w szpitalu znalazłem się w kłopotliwej sytuacji . Nie chciano mnie przyjąć. Kiedy zadzwoniłem Pan doktor stwierdził żebym jechał sobie do lekarza rodzinnego po skierowanie bo on nie wystawia skierowań NFZ. A ja z całą nogą w gipsie mam jeździć przez pół Poznania i załatwiać skierowanie. Poprzedniego dnia z pełnym przekonaniem wystawił właściwe skierowanie. Druga rzecz dotyczy diagnozy. Pan doktor diagnozę dał właściwą jednak skierował mnie na badanie USG, które w ogóle nie jest potrzebne w takim przypadku jak mój. Lekarz w szpitalu od razu wykluczył takie badanie i konieczność pójścia na operację. Mam bardzo mieszane uczucia po tej wizycie. Idąc do lekarza i płacąc za wizytę oczekuję poważnego traktowania. W tym gabinecie potraktowano mnie jak kolejnego jelenia na którym można zarobić.

Pan doktor Chwiałkowski dodał mi odwagę dzięki niemu jestem już po dwóch operacjach kręgosłupa i jeszcze chodzić. Dziękuję Panie doktorze!!!!!!!!!! Wspaniały lekarz pomógł mi i mojej mamie. Grzeczny, kulturalny, cierpliwie tłumaczyć schorzenie. Tylko u niego leczę się i tak zostanie, ponieważ mam pełne do niego zaufanie. Opinie niektórych osób są nie zgodne z prawdą w gabinecie oprócz pana doktora zawsze jest pani z recepcji.

Czy wie ktos moze gdzie przyjmuje teraz dr.Chwialkowski? Nr stacjonarny w gabinecie na 3maja nie odpowiada

bardzo kompetenty lekarz. dowiedziałam się wszystkiego o mojej chorobie, mimo, że czekało do niego wiele osób i była kolejka, wszystko mi po kolei tłumaczył. Polecam.

Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Najlepszy lekarz ortopeda jakiego znam. Zawsze szcegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Jest to nie tylko świetny lekarz ale także człowiek który doskonale rozumie drugiego człowieka. Naprawdę każdemu mogę szczerze polecić lekarza Jurka Chwiałkowskiego i klinike Medycyny Estetycznej FENIX MED w której Pan Doktor przyjmuje!