lek. med. Jerzy Chwiałkowski

Miałem sporo kłopotów i dodatkowych kosztów z powodu wizyty w tym gabinecie. Po uzyskaniu diagnozy dostałem skierowanie do szpitala na druku "konsultacja" czego w szpitalu nie chcieli zaakceptować bo skierowanie wypisuje się na druku skierowanie. Z nogą w gipsie będąc w szpitalu znalazłem się w kłopotliwej sytuacji . Nie chciano mnie przyjąć. Kiedy zadzwoniłem Pan doktor stwierdził żebym jechał sobie do lekarza rodzinnego po skierowanie bo on nie wystawia skierowań NFZ. A ja z całą nogą w gipsie mam jeździć przez pół Poznania i załatwiać skierowanie. Poprzedniego dnia z pełnym przekonaniem wystawił właściwe skierowanie. Druga rzecz dotyczy diagnozy. Pan doktor diagnozę dał właściwą jednak skierował mnie na badanie USG, które w ogóle nie jest potrzebne w takim przypadku jak mój. Lekarz w szpitalu od razu wykluczył takie badanie i konieczność pójścia na operację. Mam bardzo mieszane uczucia po tej wizycie. Idąc do lekarza i płacąc za wizytę oczekuję poważnego traktowania. W tym gabinecie potraktowano mnie jak kolejnego jelenia na którym można zarobić.

Nieprzyjemny,potraktował mnie przedmiotowo,wyśmiał,po konsultacji z innym lekarzem skończyło się pilną operacją

jestem po wypadku samochodowym mam złamane kregi szyjne gdy poszlam na kontrole doktor bez wahania wysłal mnie na rezonans do neurologa wyjasnil mi wszystko co chcialam sie dowiedziec jest bardzo sympatycznym czlowiekiem polecam wszystkim tego lekarza !

Mój przypadek jest ciężki mimo iż mam 28 lat.Mam dyskopatie szyjną do tego przepuchliny na odcinku c4 c5 c6 c7 z zwężeniem kanału kręgowego. Ten lekarz mnie podleczył określenie "podleczył" pisze tylko dlatego że moje schorzenie jest nie uleczalne, wykonywana jest operacja w tym odcinku wtedy gdy jest zagrożenie życia dlatego że operacja grozi 50/50 niedowładem od szyji w dół ,można złagodzić objawy i ten lekarz mi pomógł. Uwierzyłam że życie już nie będzie moje takie jak kiedyś ale można żyć wolniej, oszczędniej ale bez bólu dzięki lekarzowi Chwiałkowskiemu. Dziękuje

Zawsze odpowiada na wszelkie pytania,kompetentny,życzliwy.Polecam.

Zawsze odpowiada na wszelkie pytania,kompetentny,życzliwy.Polecam.

Witam polecam ten gabinet-leczyłem ostroge pietową i wynik pozytywny.Ból ustąpił. Jezeli ktos cierpi na tą dolegliwość to polecam leczenie stosowane przez dr Chwiałkowskiego.

wreszcie dokładnie mnie zbadał, wytłumaczył, zrobił konieczne wyniki, no i pomógł! Ma specjalny aparat do leczenia bólu bez leków. Wszystko mi przeszło. Chodzę teraz tylko na kontrole. Jestem bardzo zadowolona