lek. med. Jerzy Chwiałkowski

Doktor sprawia wrażenie kompetentnego lekarza, podczas wizyty wręczył mi szereg materiałów na temat mojego schorzenia, zestaw ćwiczeń i dokładnie wszystko wytłumaczył. Niestety sprawia wrażenie dość nieuprzejmego, co potwierdziło się podczas wizyty w ramach NFZ. Mówiąc krótko wizyta prywatna ok, w szpitalu bardziej czułem się jak intruz niż pacjent.

Pan doktor Chwiałkowski dodał mi odwagę dzięki niemu jestem już po dwóch operacjach kręgosłupa i jeszcze chodzić. Dziękuję Panie doktorze!!!!!!!!!! Wspaniały lekarz pomógł mi i mojej mamie. Grzeczny, kulturalny, cierpliwie tłumaczyć schorzenie. Tylko u niego leczę się i tak zostanie, ponieważ mam pełne do niego zaufanie. Opinie niektórych osób są nie zgodne z prawdą w gabinecie oprócz pana doktora zawsze jest pani z recepcji.

Od jakiegoś czasu pan dr oferuje wykonanie zabiegów laserowych. Niestety nie ma o tym bladego pojęcia. Na wielu pacjentach wykonuje liczne eksperymenty próbując zrobić w ten sposób wielką karierę. Po paru zabiegach pozostawieł mi tylko liczne zrosty co w efekcie musiało zakończyć się interwencją chirurga plastycznego. Człowiek niesłowny, niepunktualny (zdażyło się, że pojechałem na umówiony zabieg do poznania, a na miejscu okazało się, że pana dr nie ma bo jest na urlopie!!!). Człowiek, którego interesują tylko kolejne romanse z pacjentakimi i pracownicami a nie zdrowie pacjenta. Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek leczenie u tego człowieka.

Wspaniały człowiek, specjalista wysokiej klasy, do którego mam bezgraniczne zaufanie. Od wielu lat choruję - Pan dr Chwiałkowski zawsze mi pomógł zarówno poprzez leki jak i rozmowę na temat choroby. Dla mnie JEST WIELKI!!!

Pan doktor Jerzy Chwiałkowski jest bardzo dobrym lekarzem ,leczę się u niego już wiele lat ,bardzo kulturalny ,posiadającą dużą wiedzę .Polecam doktora wszystkim!!!!

Beznadziejny lekarz!!!! Przez 2 lata leczenia nie zauważył rozwijającego się raka kości (kolana) co na tą chwilę zakończy się amputacją nogi!!!! NIE POLECAM NIKOMU PANA CHWIAŁKOWSKIEGO!!! Jeżeli chcecie wydać nie potrzebnie pieniące to możecie się do niego zgłosić.... Jeżeli chcecie być zdrowi a przede wszystkim żyć to poszukajcie innego lekarza....

BARDZO POLECAM PANA CHWIAŁKOWSKIEGO!!!!!Z REKA NA SERCU URATOWAŁ ŻYCIE MOJEMU TACIE!!!BARDZO SYMPATYCZNY KONKRETNY, ŻYCZLIWY POMOCNY A CO NAJWAŻNIEJSZE LUDZKI I POMOCNY!!!

Pan doktor Jerzy Chwiałkowski jest wspaniałym w swojej dziedzinie polecam wszystkim tego lekarza! Jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Jestem kobietą i leczę się już jakiś czas u niego bardzo kulturalny, kompetentny w tym, co robi.

Pan Jerzy Chwiałkowski jako lekarz jest wspaniałym w swojej dziedzinie

Pan Jerzy Chwiałkowski jako lekarz jest wspaniałym w swojej dziedzinie

Pan doktor to osoba życzliwa,kompetentna. Po wizytach w jego gabinecie i trafnej diagnozie moje kolano znów jest w formie. Mam jednak zastrzeżenie co do pani,która pracuje w jego gabinecie.Mało sympatyczna,zamiast pracą zajmuje się przekazywaniem pozdrowień pacjentów do innych pacjentów. Zanim coś wypisze i umówi na wizytę mijają wieki.PRAWDZIWA MASAKRA Z TĄ JEGO PRACOWNICĄ Dlatego mam propozycje dla doktora-pracownica do ZWOLNIENIA.