lekarz Jerzy Derkacz

Ortopeda, Traumatolog

Bardzo dobry lekarz. Nie przepisał tylko leków przeciwbólowych, ale zlecił odpowiednie badania, dzięki czemu zostało znalezione źródło problemu. Polecam Pana Doktora.

Lekarz z powołania. Wybitny specjalista. Przywrócił mi pełną sprawność. Dokładna diagnostyka i leczenie.

Pan Doktor z empatia. Bardzo kompetentny. Cieszę się ze trafiłem na takiego lekarza - który uratował mnie przed powikłaniami

Bardzo dobry kompetentny Pan Doktor, świetne podejście do pacjenta. Wytłumaczył wszystko konkretnie, rzetelnie, dokładnie tak jak powinno się robić. Na każde moje pytanie udzielił mi rzetelnej odpowiedzi. Takich lekarzy potrzeba.

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć dobrego fachowca. Widać, że Pan Jerzy to osoba podchodząca z empatia do pacjentów co w dzisiejszych czasach jest niespotykane. Gorąco polecam

Dostałem dzisiaj orzeczenie podpisane przez tego lekarza o niepełno soprawnosci Lekkiego gdzie w okresie miałem znaczne i choroba postepowała dalej i tak orzekł co w dniu orzekania wylondowałem na stole operacyjnym Neurochirurgi jestem narazie niezdolnyn do pracy monimum na 1,5 roku i wymagane są dalsze ingerencje neurochrurgicze tacy to Lekarze orzecznik polecic go mozna do ZUS aby tam orzekał odwołuję sie od decyji jest to skandaliczne postepowanie lekarza który ma słuzyc pacjentowi nie instytucji ale kasa !! kas!!

Ignorant,niekompetentny,niemily,nie ma wzgledu na pacjenta,traktuje czlowieka przedmiotowo,nie udziela zadnych informacji pacjentowi

Polecam. Bardzo dobry specjalista, świetny kontakt z pacjentem. Leczenie było szybie przyjemne i co najważniejsze skuteczne.

Lekarz godny polecenia. Wdraża kompleksowe leczenie na najwyższym standardzie, posiada rozległą wiedzę medyczną. Warto mu zaufać w przypadku problemów zdrowotnych.

Dzięki Panu Jerzemu błyskawicznie doszłam do siebie, choc wielu lekarzy, w związku z moją przypadłością nie dawało mi żadnych szans. Dziękuję mu za to. Świetny lekarz z bardzo dobrym i życzliwym podejściem do pacjenta