lekarz Jerzy Derkacz

Ortopeda, Traumatolog

Serdecznie polecam usługi Pana Doktora. Dobre podejście do pacjenta, wysokie doświadczenie. Pan Doktor uprzejmy i kompetentny w mojej ocenie.

Pan Doktor podjął się mojego leczenia pomimo iż kilku wcześniejszych lekarzy nie dawało mi szans na powrót do pełnej sprawności fizycznej. Leczenie nie było krótkie ale przyniosło nadzwyczajne efekty. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Serdecznie polecam tego lekarza. Pełny profesjonalizm, wyleczył mnie z ciężkiego urazu stawu kolanowego. Dzięki niemu znów mogę uprawiać swój ukochany sport.

Czy ten lekarz orzeka w Gliwicach na Bojkowskiej bo specjalista z przychodni na podstawie dokumentacji medycznej w zaświadczeniu lekarskim napisał mi schorzenie ma charakter przewlekły i postępujący bark możliwości trwałego wyleczenia a on mi daje kartę parkingowa na rok czy się odwołać

Człowiek nie powinien być lekarzem, a co dopiero orzekać w komisji o niepełnosprawności. Ulecza ludzi pytaniem co kogo boli... Po 3/4 życia ustalił lekki stopień, a miałem inny. Nagle ozdrowiałem, a prawda jest taka, że stan zdrowia jest jeszcze gorszy.

Fatalny lekarz. Uraz mojego kolana diagnozował telepatycznie, jedyne badanie to proszę wyprostować i zgiąć nogę w kolanie. Ja jako laik z youtuba już wywnioskowałem że mogę mieć zerwane więzadło krzyżowe. Na moje pytanie czy jest uszkodzone więzadło odpowiedział stanowczo nie ( wszystko jest w porządku). Przepisał ortezę i powiedział, że mogę dalej uprawiać sport. Po wizycie u innego ortopedy i rezonansie magnetycznym okazało się, że mam zerwane więzadło krzyżowe przednie.

Daremny lekarz. Nie leczy do końca. Stwierdził że leczenie zakończył a noga dalej boli. I jak tu iść do pracy z bolącą nogą, przecież będzie powrót do lekarza za kilka dni. Nikomu nie polecam.

Trafiłem tam z podejrzeniem naderwania mięśnia brzuchatego łydki , i duzym krwiakiem lydki . Nogę kazał włożyć do szyny gipsowej i tyle samo się wyleczy.Po tygodniu noga tak spuchła że musialem w prywatnej klinice ściągać gips i robić USG.Co się okazało pękło mi naczynie przed mieśniem . Nie polecam .

Do tego lekarza tylko po śmierć nic więcej, i babcie po recepty, wszystkie dolegliwości najchętniej by zagipsował i ma z głowy pacjenta na jakiś czas