dr n. med. Jerzy Giżewski

Ginekolog położnik, USG, RTG

Jest swietnym lekarzem bardzo spostrzegawczym, kompetentnym , milym, a przede wszystkim najlepszym. Przepraszam jezeli kogos z Panstwa urazam ale jestescie zbyt malo inteligentni by do takiego lekarza trafic. Jezeli wylozycie kawe na lawe i powiecie, ze was nie jest stac na zbyt drogie leczenie napewno w zwiazku z tym mozna znalezc jakas alternatywe, ten lekarz nie wychodzi na przeciw pacjentowi. Nie siedzi Wam w kieszeniach i przede wszystkim jest to PRYWATNY gabinet lekarski i tu sie placi. Nie rozumieja Panstwo jednej zasady, ze lekarze pomagaja ale nie czynia cuda. Jest ...

Nie rozumieja Panstwo jednej zasady, ze lekarze pomagaja ale nie czynia cuda.
Jest jeszcze jedno wyjscie Publiczne gabinety lekarskie, gdzie czasami czeka sie tygodniami a wizyty sa (odbebniane) czyli ta pani tu weszla i wlasnie wychodzi, a Dr Gizewski do takich nie nalezy i nie wypuszcza pacjentki z gabinetu jezeli jest cos niejasnego, przyszli tatusiowie powinni puknac sie w glowe jezeli sie wypowiadaja na tych forach za Swoje zony, bo Wasze zony nie mowia Wam wszyskiego w obawie przed tym, ze niestety sa One w beznadziejnej sytuacji.
I nie wstydzcie sie pytac o konkrety i szanse bo lekarz w Waszych glowach nie siedzi.

Do doktora Giżewskiego trafiłam z polecenia mojej znajomej, która jest jego pacjentką od dawna. Nie żałuję, bo trafiłam na specjalistę z dużym doświadczeniem i wiedzą. Pierwsza wizyta była dla mnie zaskoczeniem, ponieważ nigdy nie byłam badana tak kompleksowo ( usg tarczycy, piersi i macicy z jajnikami i cytologia). W Przychodni rejonowej, do której chodziłam nikt takich badań mi nie zrobił, chociaż byłam ich pacjentką ponad 3 lata! Zdawałam sobie sprawę, że wizyta w gabinecie prywatnym wiąże się z kosztami, ale nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Tym bardziej, że zawsze czuję się podczas wizyty, nie jak intruz marnujący cenny czas lekarza, ale jak miły gość. Serdecznie pozdrawiam Pana doktora i cieszę się że są tacy lekarze jak Pan.

Kasia

Po kilkunastu latach doświadczeń z różnymi lekarzami znalazłam tego jedynego, który pierwszy zdiagnozował i "uporządkował" moje PCO. Chodzę do doktora od 3 lat, rzeczywiście taka standardowa wizyta kontrolna np. coroczna kosztuje sporo, ok. 350zł, ale warto wziąć pod uwagę jakie badania są podczas niej wykonane (cytologia, usg, usg piersi, usg tarczycy)! Czy to zatem naprawdę aż tak drogo? Do tego czas jaki doktor poświęca pacjentce zależy tylko od potrzeb jej samej. Obecnie jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie, by mógł ją poprowadzić ktoś inny. Polecam z całego serca!

Bardzo kompetentny i dobry lekarz. Trafiłam do niego pod koniec ciąży. Poświęcił naprawdę dużo czasu na dokładne badanie i wytłumaczył mi wszystko co mnie niepokoiło. Wyszłam z gabinetu spokojna i zadowolona. Odpowiedział na każde moje pytanie, był zaangażowany i bardzo miły. Dostałam też duże fajne zdjęcie mojego maluszka.

Lekarz polecony przez bratową, uśmiechnięty, taktowny, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania, kompleksowe badania, cytologia, usg, badanie piersi, tarczycy, żaden z lekarzy wcześniej nie zainteresował się moimi sutkami i tarczycą, taki właśnie powinien być lekarz, to on wie lepiej, co ma mi przebadać, u wcześniejszego lekarza musiałam dopraszać się o zbadanie piersi, nie wspomnę o usg. W poczekalni miła muzyka i uśmiechnięte pacjentki, fakt, jak to u lekarza, trzeba cierpliwie poczekać, ale warto, jestem bezpieczna i zdrowa. Wizyta u ginekologa nie jest już dla mnie ciężkim przeżyciem. Dziękuję Doktorze, polecam i pozdrawiam.

O kompetencji dr Giżewskiego nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie zdążył być moim lekarzem z powodu swojego żenującego i prymitywnego zachowania. Podczas pierwszej (i zarazem ostatniej) wizyty, po zebraniu ode mnie wywiadu, pan doktor powiedział do mnie, wskazując na drzwi przebieralni, cyt. "no to teraz ściągaj gacie". Mam 39 lat. Uważam, że licząc się tak wysoko (zostawiłam w gabinecie 400 zł), pan doktor powinien również liczyć się ze słowami i reprezentować równie wysoką kulturę osobistą.

Poprowadził ciążę mojej żony - kasował za każdym razem inne kwoty, jak miał dobry chumor to 180 a jak zly to 250 mimo takich samych badań. Tak jak ktoś wspomniał jest chyba skłócony z lekarzami szczecińskimi, bo na usg (3D) oraz nagłej wizycie kontrolnej w szpitalu każdy kręcił nosem i krzywo patrzył na kartę żony (pewnie też dlatego, że faszerował ją lekami). Jak zona urodziła odmówił mi wystawienia zwolnienia na opiekę, mimo że żona po cesarce w kiepskim stanie - skasował nas około 3000zł a taki świstek nie wystawił...ech.... jak dzwoniłem ze szpitala nawet nie raczył zapytać jak się żona i córeczka czują... zero zainteresowania.
Osobiście odradzam,
aha- w poczekalni trzeba było czekać nawet 1.5 godziny w kolejce - a żonie w 9mc ciąży lekko nie było....

Super specjalista. Jestem pacjentką doktora od 6 lat.Mimo, że muszę pokonać drogę 100 km do gabinetu, to wiem ze warto.Cały szacunek dla Pana Doktora.

najlepszy lekarz w szczecinie - bardzo profesjonalny i uprzejmy!!!

najlepszy lekarz w szczecinie - bardzo profesjonalny i uprzejmy!!!

jest znakomitym specjalista, zajmuje sie nieplodnoscia od wielu lat podchodzi do sprawy z profesjonalnym zaangazowaniem, poswieca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje, wytlumaczy wszystko jesst naprawde Dobrym Lekarzem