dr n. med. Jerzy Giżewski

Ginekolog położnik, USG, RTG

Pełen profesjonalizm, a jeżeli komuś nie odpowiadają ceny to powinien wybrać nie do PZOZ-u (dla wyjaśnienia- Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej), tam będzie bez opłat i bez kolejki.

jesteśmy bardzo zadowoleni, jednym słowem specjalista:D

jesteśmy bardzo zadowoleni, jednym słowem specjalista:D

bardzo dużo kasuje za wizytę za zwykle usg 180 albo i więcej nie polecam inni lekarze są lepsi

bardzo dużo kasuje za wizytę za zwykle usg 180 albo i więcej nie polecam
inni lekarze są lepsi

serdecznie polecam, pierwszy lekarz który po 5 latach wykrył u mnie poważną chorobę.

jest znakomitym specjalista, zajmuje sie nieplodnoscia od wielu lat podchodzi do sprawy z profesjonalnym zaangazowaniem, poswieca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje, wytlumaczy wszystko jesst naprawde Dobrym Lekarzem

Poprowadził ciążę mojej żony - kasował za każdym razem inne kwoty, jak miał dobry chumor to 180 a jak zly to 250 mimo takich samych badań. Tak jak ktoś wspomniał jest chyba skłócony z lekarzami szczecińskimi, bo na usg (3D) oraz nagłej wizycie kontrolnej w szpitalu każdy kręcił nosem i krzywo patrzył na kartę żony (pewnie też dlatego, że faszerował ją lekami). Jak zona urodziła odmówił mi wystawienia zwolnienia na opiekę, mimo że żona po cesarce w kiepskim stanie - skasował nas około 3000zł a taki świstek nie wystawił...ech.... jak dzwoniłem ze szpitala nawet nie raczył zapytać jak się żona i córeczka czują... zero zainteresowania.
Osobiście odradzam,
aha- w poczekalni trzeba było czekać nawet 1.5 godziny w kolejce - a żonie w 9mc ciąży lekko nie było....

wydaliśmy kupę kasy i wysłał nas na invitro do Białegostoku bez podstawowych badań jesteśmy zawiedzeni że tacy lekarze są.

Chyba w końcu znalazłam odpowiedniego ginekologa. Spełnił wszystkie moje oczekiwania. Gorąco polecam!

Polecam wszystkim. Jest to świetny specjalista!!

Polecam wszystkim. Jest to świetny specjalista!!

Polecam!Znakomity specjalista stwarzający przyjazną atmosferę!

Polecam!Znakomity specjalista stwarzający przyjazną atmosferę!