dr Jerzy Jasielski

2,4
2,2

Również jestem zszokowany! Moja operacja również budzi wiele moich wątpliwości – niestety cały czas byłem przekonywany że wszystko jest ok – tylko ja jestem jakimś „dziwnym typem” na którym wszystko źle się goi! Ja również za wszystko płaciłem – nawet za zdjęcie szwów!!!!! A rehabilitacja tylko w Osteon – płatna, żeby nie było wątpliwości! Jestem bardzo rozczarowany, bo zaufałem swojemu lekarzowi... Nie mieści mi się to wszystko w głowie!!!!!!!!!!!!

Jestem bardzo rozczarowany, bo zaufałem swojemu lekarzowi...
Nie mieści mi się to wszystko w głowie!!!!!!!!!!!!

2 lekarzy miało wątpliwości co do mojego urazu wybrałem się do speców z (OSTEON) stwierdzili bardzo szybko że "endo operka" i 15tys i będę jak nowy, z kolanem bujam się rok i wiecznie jakieś powikłania lepiej było nie ruszać nogi przed operacją byłem sprawniejszy ale spokojnie.... jeśli okaże się ze niepotrzebnie mnie kroili ... polskie prawo uważam za bardzo pobłażliwe.....

polskie prawo uważam za bardzo pobłażliwe.....

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Nieprzyjemny, arogancki,złośliwe poczucie humoru. Do czasu operacji jest w miarę ok, potem zaczynają się schody. Poleca głównie rehabilitacje "u siebie", czyli prywatnie - inni się nie znają. Pacjencie - sam wyciągnij wnioski! Operacje niby na NFZ a za wszystko trzeba płacić - nawet za zdjęcie szwów, wizyty pooperacyjne płatne-to skandal.

Lekarz u którego w klinice liczy się przede wszystkim ilość (bo to pieniądze). Pod pozorem żartobliwego faceta kryje się sprytny biznesmen. Najchętniej poleca rehabilitacje u siebie (oczywiście płatną)- wszędzie indziej źle rehabilitują i Pan doktor uważa że to jest zmarnowana Jego praca. Oczywiście to nie jest prawda.

nie polecam lekarza ponieważ po dwóch latach od operacji dowiedziałam się że moje kolano jest zle zoperowane i nie powinnam miec przecinanych troczków bocznych co zrobił lekarz. Teraz przez niego mam duza niestabilnosc w kolanie i czeka mie długa rehabilitacja

Jestem pacjentką klinki Osteon - doktora J. Jasielskiego i jestem pod olbrzymim wrażeniem zarówno doktora Jasielskiego, jak też jego "dziecka" czyli kliniki i osób tam pracujących. Niecałe dwa tygodnie temu miałam operowana stopę - haluks. Dr Jasielski jest profesjonalista w każdym calu. Oprócz niesamowitego doświadczenia oraz umiejętności jest to po prostu ciepłą osoba, lubiącą pośmiać się i pożartować. Serdecznie polecam doktora Jasielskiego wszystkim z problemami ortopedycznymi oraz klinikę Osteon jako miejsce w 100% profesjonalne, pełne wielkiej klasy specjalistów a przede wszystkim przemiłych ludzi! - warszawianka -

- warszawianka -

Brak checi do udzielania informacji, kidy juz jestes pacjentem i przychodzisz na wizyty po zabiegu. Polecanie "swoich" do rehabilitacji , wkładek it (wszystko drogie)

Dwa tygodnie temu Dr. Jasielski zoperowal halluxy w dwoch moich stopach.Zadne wpisy nawet w czesci nie oddadza prawdziwej opinii o Panu doktorze,trzeba to przezyc.Jest niezwykle profesjonalny w swoim zawodzie, posiada wspaniala osobowosc i charakter. Na konsultacji,widzac zdjecie stop powiedzial ze to bedzie bardzo skomplikowana operacja,ale ja lubie skomplikowane rzeczy.Czulam ze bylam w odpowiednich rekach i nie pomylilam sie.Op trwala dwie godziny.Doktor z powolania!Jeden z nielicznych o tak wysokim standardzie.