dr n. med. Jerzy Kuźniar

Internista, Kardiolog

Zero zainteresowania jakiejkolwiek chęci pomocy szczerze szkoda czasu i pieniędzy lekarz rodzinny udzielił mi więcej informacji niżeli doktor nauk medycznych Jerzy Kuzniar

Miałam skierowanie na koronografię w szpitalu na Lwowskiej i musiałam odbyć wizytę w przychodni szpitalnej,Pan doktor stwierdził ze w ogóle nie mam choroby wieńcowej i nie zakwalifikował mnie do badania.Ponadto kazał odstawić leki które miałam od mojego kardiologa. Dobrze że mu nie zaufałam i zrobiłam tą koronografię w klinice św.Józefa która wykryła duże zwężenie głównej aorty serca.Nie dając mi szansy na koronografię naraził moje życie.To że jestem 46 letnią kobietą nie oznacza,ze symuluje chorobę wieńcową.Oceńcie to sami.

SOL{DNY rzeczowy odpowiedzialny mozna miec zaufanie

SOL{DNY rzeczowy odpowiedzialny mozna miec zaufanie

Jest dobry w tym co robi. Polecam innym.

Jest dobry w tym co robi. Polecam innym.