lekarz Jerzy Łydka

Bardzo dobry lekarz !!! Leczę się u niego już 9 lat, odebrał moje 2 córeczki, teraz czekam na 3 dzieciątko.

Pan doktor prowadził moje obydwie ciąże,wprawdzie chłopcy są już dorośli,ale moja opinia na temat profesjonalizmu p.doktora jest od lat niezmienna.Znajduje zresztą potwierdzenie u innych pacjentek.Mogłam ją skonfrontować w tym roku będąc pacjentką szpitala ginekologicznego (operacja usunięcia macicy).Leczę się w tej chwili ze względów czysto losowych u innego lekarza.Pan doktor Łydka jest bardzo kompetentnym i doświadczonym lekarzem.