dr n. med. Jerzy Melnyczuk

pan doktor prowadził moja ciąże , po tym jak jeden z koszalińskich ,,super " ginekologów stwierdził , ze płód umiera i nie ma co się łudzić ze będzie dobrze . donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko , które ma dzisiaj 14 lat . nigdy nie byłam u innego lekarza , ponieważ doktor Melnyczuk spełnia wszelkie oczekiwania . co pol roku zgłaszam się na wizytę mimo ze muszę jechać prawie 1000 kilometrów . nie prawda ze naciąga na następne wizyty . te Panie które tak piszą albo nie rozumieją ćelów wizyty albo ...

donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko , które ma dzisiaj 14 lat .
nie prawda ze naciąga na następne wizyty . te Panie które tak piszą albo nie rozumieją ćelów wizyty albo lekko mijają się z prawda .

Jest to nie tylko najlepszy ginekolog, do kórego chodziłam, ale i najlepszy lekarz. Cierpliwy, spokojny, kulturalny i w stosunku do kolegów po fachu niedrogi. Cena, którą podają poniżej to cytologia, USG oraz badanie i USG piersi. Proszę nie wierzyć w wypisywane tu bzdury - nie naciąga na kolejne wizyty, a jeśli je wyznacza, to dlatego, że są potrzebne. Sprawy, które tego nie wymagają wyjaśnia przez telefon, a mnie zdarzyło się nie płacic za wizytę, kiedy chodziło jedynie o poradę i rozmowę. Niczego nie bagatelizuje, oddzwania (!).

Niestety, przy grzybicy pochwy twierdził, że mam nieodpowiednie pH, stąd upławy. Inny lekarz od razu rozpoznał chorobę, dał odpowiednie leki. Długo chodziłam do niego z nieleczoną grzybicą pochwy. Więc nie bardzo mogę polecić kompetencje. Natomiast uprzejmy cierpliwy to fakt. Tylko ni jak się to ma do leczenia....

To Lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Dzięki Jego leczeniu uniknęłam operacji. Wiele zyskuje też w moich oczach tym, że nie jest materialistą. Daje mi wielkie poczucie bezpieczeństwa. Polecam!

Rewelacyjny lekarz, bardzo uprzejmy i troskliwy

Rewelacyjny lekarz, bardzo uprzejmy i troskliwy

Koszt wizyty za badanie podstawowe, cytologię, USG piersi i USG dopochwowe.

Koszt wizyty za badanie podstawowe, cytologię, USG piersi i USG dopochwowe.

Jest bardzo dobrym i otwartym człowiekiem jak i lekarzem,jemu nie da się nie ufać.Zawsze wysłucha i postawi dobrą diagnozę jest nie tylko dobrym ginekologiem,bo dla mnie jest również świetnym psychologiem.Serdecznie go polecam;)

Byłam u Pana doktora tylko raz ale odrazu mozna zauważyć ze to lekarz z powołania Nie chodze do Pana doktora tylko dlatego ze nie stac mnie na leczenie prywatne

profesjonalista w każdym calu, godny polecenia.

profesjonalista w każdym calu, godny polecenia.

wspaniały lekarz, delikatny, rzeczowy, wszystko potrafi wytłumaczyć i odpowie na każde pytanie. Zwrócił moja uwagę na tarczycę i dzięki temu, ze zrobiłam badania leczę obecnie niedoczynność.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Koszalin"?

Grzegorz Mil

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin

lek. med.
Ismaiel Salloum

Multimed NZOZ Ginekologiczno-Położniczy Błasiński,Bukowiec,Salloum Sp. Z O.O.
1 Maja 20/9
75-114 Koszalin
Medicus stomatologiczno ginekologiczny
I-EGO MAJA 20/9
75-800 Koszalin
Księżycowa 24
75-590 Koszalin

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Waldemar Świerczyński Specjalista Ginekolog-Położnik
ulica Jachtowa 2
75-206 Koszalin