dr n. med. Jerzy Pobocha

Psychiatra, Psycholog

niestety nie mogę podziecic się miłymi doświadczeniami związanymi z osobą pana doktora. mam wrazenie ze glownym celem jaki przeswieca jest chec coraz wiekszych korzysci finansowych. wizyty sa strasznie drogie w porownaniu z otrzymana pomoca i wsparciem w leczeniu. duzo lepsze rezultaty odnosily wizyty uosob ktore naprawde angazowaly sie w przypadek a nie czekaly na pieniadze.

zna sie na rzeczy,ma podejscie,jest godny polcenia,pomógł mi

zna sie na rzeczy,ma podejscie,jest godny polcenia,pomógł mi

KOCHAMY PANA PANIE DOKTORZE JEST PAN CUDOWNY

KOCHAMY PANA PANIE DOKTORZE JEST PAN CUDOWNY

Panie Doktorze od 16 lat powtarzam Panu ,że musi Pan jeszcze bardzo bardzo długo żyć. Ja takiego specjalisty i dobrego człowieka nie widziałam ani nie poznałam w swoim życiu.Dziękuję za opiekę . Ja wiem ,że już by mnie nie było na tym świecie gdyby nie Pan. Jolanta.L.

To jest wyjątkowo podły człowiek.Za pieniądze wydaje opinie na temat osoby której nigdy nie badał ??

Ma ciekawe trendy naukowe. Lubię naukę dlatego pasuje mi to. Poza tym z sprawą tego jest na bieżąco w nowościach.

Godny zaufania!!!! Lekarz z prawdziwego zdarzenia!

Godny zaufania!!!! Lekarz z prawdziwego zdarzenia!

Wyciągnął mnie z głębokiej depresji. Polecam zwłaszcza służącym w Policji, SG i SW.Jest dla Was szansa na życie.