dr n. med. Jerzy Podżorski

Traumatolog, Ortopeda

Jednym słowem gość zna sie na rzeczy POLECAM!!!

Jednym słowem gość zna sie na rzeczy POLECAM!!!

Chodziłam wiele lat od lekarza do lekarza szukając pomocy. I nareszcie ją znalazłam. Pan doktor bardzo uprzejmy, cierpliwie wytłumaczył mi istote choroby i cały proces czekającego mnie leczenia. Jestem wdzięczna za poświęcony mi czas.

Bardzo dobry specjalista, szczególnie w dziedzinie reumoortopedii. Choruję na rzs od wielu lat i od wielu lat jestem pod opieką dr Podżorskiego. Przeprowadził u mnie wiele operacji w tym najpoważniejsze to endoprotezy stawów biodrowych i jednego kolana. Dzięki temu poruszam się sprawnie, cieszę się życiem mimo ciężkiej choroby. Zawsze mogę liczyć na pana doktora.Cierpliwy, kompetentny, uprzejmy - od lat ten sam w stosunku do chorych. Polecam!!!

bardzo kompetentny ? To chyba jakiś żart.

bardzo kompetentny ? To chyba jakiś żart.

Bardzo dobry fachowiec, wspaniały człowiek jest lekarzem godnym polecenia. Zawsze znachodzi czas dla pacjenta.

Bardzo kompetentny lekarz. Leczy mnie od wielu lat - dzięki niemu nadal cieszę się dobrą formą chociaż choruję na rzs. Polecam!!!

Profesjonalizm, kompetencja, kultura osobista, umiejętność słuchania. Pełen nadziei czekam na zabieg.

Właśnie z tym jest problem. W swoim życiu kolano lewe miała skręcone już kilka razy, za każdym razem inny lekarz więc teraz trudno mi ocenić tego. Powiem szcZerze widziałam lepszych specjalistów tylko trudno się do nich dostać (bo kolejki jak z bb do krakowa. Na przykład p. dr. Durajczyk (przychodnia kolejowa) wzbudzał u mnie wieksze zaufanie (mozliwe że traz mi się tak wydaje bo co skręcenie chodziłam do niego. Był zwykłym chirurg. ortopedą ale jakoś więcej rzeczy umiał stwierdzić badając to kolano. Przynajmniej mówił że trzeba zrobić takie i takie badanie, no i wiedział kiedy mam wodę w kolanie a kiedy nie czego nie można powiedzieć o dr Podźorskim. Jedno trzeba dr zostawić, jest bardzo uprzejmmy a to się rzadko zdarza.

Bardzo jestem zadowolona z wizyty. Pan doktor to wyjątkowo kulturalny i przyjemny człowiek. Poza tym dokładnie wytłumaczył mi cały proces leczenia, przebieg operacji i rehabilitacji.

Cudowny lekarz. Kompetentny, uprzejmy. Poswiecil mi duzo czasu. Polecam

Cudowny lekarz. Kompetentny, uprzejmy. Poswiecil mi duzo czasu. Polecam