lekarz Jerzy Rodzeńlekarz Jerzy Rodzeń - zdjęcie profilowe

lekarz Jerzy Rodzeń

Ginekolog położnik, Ginekolog

Wieloletnia praktyka szpitalna i ambulatoryjna ginekologa – położnika.
Prowadzenie ciąży i problemy z nią związane: cukrzyca w ciąży, nadciśnienie ...

Wieloletnia praktyka szpitalna i ambulatoryjna ginekologa – położnika.
Prowadzenie ciąży i problemy z nią związane: cukrzyca w ciąży, nadciśnienie tętnicze, wielokrotne utraty ciąż, wady macicy ginekologia zachowawcza i operacyjna metody rozpoznawania płodności- naturalne planowanie rodziny diagnostyka i leczenie w niepłodności pomocnicze badanie USG.

Polecam tego lekarza każdej kobiecie, która zetkneła się z nieuprzejmościa ze strony innych lekarzy, która boi się ciąży, porodu. Lekarz daje wsparcie, rozmawia i tłumaczy wszystko bardzo cierpliwie. Bada delikatnie i nie inwazyjnie. Zawsze zwraca uwage na stan psychiczny pacjentki.

wspaniały,opanowany,pogodny człowiek, kompetentny lekarz, polecamy go naszym znajomym. Jest równie życzliwy i pompcny zarówno w czasie wizyt prywatnych jak i w szzpitalu.

z całą pewnością lekarz znający się na tym czym się zajmuje

z całą pewnością lekarz znający się na tym czym się zajmuje

fantastyczny lekarz i czlowiek. Daje wsparcie i poczucie bezpieczeństwa w trudnych chwilach. Szczerze polecam każdej kobiecie panującej ciązę.

Niestety źle zinterpretował usg robione na samym początku ciąży,stwierdził,że jest obumarła,na szczęście nie miał decydującego głosu i nie doszło do zabiegu i wszystko dobrze się skończyło.Syn urodził się zdrowy i śliczny

Niewyobrażam sobie wizyt u innego ginekologa, madry, kontaktowy,oddany pacjentom, bardzo delikatny, kulturalny, same naj, polecam!!!!!