dr n. med. Jerzy Sokołowski

Chirurg urazowy, Ortopeda

1,2
1,3

byłam u tego 'specjalisty' na wizycie dwa lata temu, kwalifikowalam się do operacji kręgosłupa od kilku lat, ale ze względów finansowych nie zrealizowałam zabiegu prywatnie. od pana Sokołowskiego usłyszałam, że jestem 'za stara' na tę operację. dzisiaj jestem już pół roku po operacji, którą wykonali lekarze w szpitalu na Poswieckiej i jestem w o niebo lepszym stanie niż przed operacją. ODRADZAM TEGO PANA STANOWCZO, lekarzem nie powinien sie tytułować i na pewno nie powinien mieć kontaktu z pacjentami, bo może się to skończyć naprawdę tragicznie. dziękuję losowi za to, że na mojej drodze stanął ponownie szpital na Poswieckiej- prawdziwi, wspaniali lekarze, którzy mają serce dla pacjentów, ogromną wiedzę i doświadczenie.

ODRADZAM!!!! Gips zalozony na 6 tyg...kontrola raz w tygodniu,zdjecia rtg co tydzień a i tak NIE ZAUWAŻYŁ ZE KOSC SIE ZLE ZRASTA!!!!! po 2 tygodniach trafilem do innego ortopedy i musialem miec otwieraną rękę nastawianą i ponownie gips!!!! ODRADZAM_ŚLEPY LEKARZ!!! az strach pomyslec gdybym siedzial w gpsie 6 tygodni i potem co...zle zrosnieta reka. a zdjecia rtg raz w tygodniu i po co...jak lekarz i tak nic nie zauwazal!!!!!

Wszelkie bardzo negatywne opinie p o t w i e r d z a m!!!! Zadufany w sobie, arogant. Uważa, że chirurdzy są głupi, tylko on jest mądry. Ewentualne skierowanie na rehabilitację chce się od niego wyłudzić. Zakończył wizytę wstając, otwierając drzwi z tekstem:..."idźcie sobie do chirurgów" do ludzi starszych. Szkoda czasu i skierowania.

Szkoda czasu i skierowania.

Szczerze odradzam! Trafiłem do tego konowała z kolanem opuchniętym od 6 tygodni, zmniejszonym zakresem ruchu i niestabilnością stawu, nie mowiąc o towarzyszącym bólu. Stary dziad wystawił diagnozę bez żadnego badania, zero rtg, nie mówiąc o usg. Minęły dwa miesiące, kolano dalej boli, ale obecnie lecze się prywatnie. Po wyleczeniu zamierzam oskarzyc tego starego piernika o błąd w sztuce.

Pozostawię bez komentarza. Lepiej omijać szerokim łukiem, w trosce o własne lub bliskich zdrowie. Moja teściowa miała nieszcześcia trafić na niego. Skończyło się najgorzej jak mogło.

Totalnie nietrafiona diagnoza. Badanie wykonane dokładnie i rzeczowo. Uraz zdiagnozował jako "po skręceniu kolana", diagnoza opierała się na zdjęciu RTG i wcześniejszym badaniu. Leczeniem miała być rehabilitacja laserem, magnetronem i "ćwiczyć, ćwiczyć". Podczas badania miałem ograniczoną ruchliwość kolana o 20 stopni w stosunku do zdrowego. Prawidłowa diagnoza: naderwany przyczep mięśnia, uszkodzone wiązadło, krwiak w kolanie. Prawidłowe leczenie: brak ćwiczeń, usunięcie krwiaka, stopniowa rehabilitacja.

Totalnie nietrafiona diagnoza.
Prawidłowe leczenie: brak ćwiczeń, usunięcie krwiaka, stopniowa rehabilitacja.

Po dzisiejszej wizycie u tego lekarza mialem zamiar wszystko szczgolowo opisac, ale jak zobaczylem inne opinie to mi przeszlo. Krotko: TO NIE JEST LEKARZ. Moze kiedys byl ale z wiary w swoja wyjatkowosc porylo mu beret. Naprawde szkoda czasu.

Po dzisiejszej wizycie u tego lekarza mialem zamiar wszystko
szczgolowo opisac, ale jak zobaczylem inne opinie to mi przeszlo.
Krotko: TO NIE JEST LEKARZ. Moze kiedys byl ale z wiary w swoja
wyjatkowosc porylo mu beret. Naprawde szkoda czasu.

CZŁOWIEK Z BARDZO ZŁYM PODEJŚCIEM DO PACJENTA ,ZACHOWUJE SIĘ TAK JAKBY WIZYTA W GABINECIE LEKARSKIM PACJENTA SPRAWIAŁA MU BÓL,IGNORANT,NIE SŁUCHA CO SIĘ DO N IEGO MÓWI.PIELĘGNIARKA TO TOTALNY LEŃ,MIAŁEM SZTYWNĄ NOGE I PO BADANIU MIAŁEM PRONLEMY Z UBRANIEM SIĘ,WSTANIEM Z LEZNKI A ONA CZYTAŁA SOBIE GAZETKĘ!!! WEDLUG MNIE TO ZYWY POMNIK KOMUNY.

WEDLUG MNIE TO ZYWY POMNIK KOMUNY.

Całkowicie zgadzam się z poprzednimi opiniami.Dodatkowo "asystentka"pana doktora ma nadprzyrodzone zdolności ,pomimo że przy poprzedniej mojej wizycie nie była w gabinecie to bardzo dokładnie pamięta co pan doktor mi zalecił.Koszmar !!!

Wizyta na żenujacym poziomie, żadnych wyjaśnień, ma się wrażenie że jesteś intruzem, a pan doktor na wstępie jest na Ciebie obrażony, pani asystentka również. Dostałem skierowanie na rehabililitację bez żadnego wyjaśnienia co mi dolega...konował, szkoda czasu i skierowania