dr n. med. Jerzy Surówka

Cytolog, Ginekolog

trudno uwierzyć w te negatywne opinie -znam lekarza dosyć długo i gorąco mogę polecić.wiem, ze u niego,bez względu na to co sie dzieje, można się czuć bezpiecznie-na pewno nie przeoczy zadnych badań,bardzo dużo czasu poświęca każdej pacjentce, wyczerpujaco odp. na pytania, jest zainteresowany tym co dzieje się z pacjentka po porodzie nie oczekując ani przed ani po dodatkowego ,,wynagrodzenia".widać że lubi swoją pracę a to najważniejsze!polecam!

niekompetentny, nie poznał się na ewidentnej chorobie

niekompetentny, nie poznał się na ewidentnej chorobie

Z przykroscia musze stwierdzic ale ale Pan Doktor nie spelnil moich oczekiwan. Na zadawane mu pytanie opdowiadal glupio i chamsko. Mistrz w spoznianiu sie i zalatwianiu pacjeta megaa szybko!

Super lekarz. Przeprowadził mnie przez całą ciążę. Nigdy nie czułam się skrępowana, nigdy nie bolało mnie żadne badanie, a wiem, jak boleśnie bada wielu ginekologów. Zawsze miałam pełną informację, cierpliwy i niedrogi. Dla mnie po prostu świetny.

Super Lekarz!!! Prowadził moje dwie ciąże Mogę polecic go każdej kobiecie :)

Super Lekarz!!! Prowadził moje dwie ciąże Mogę polecic go każdej kobiecie :)