lekarz Jerzy Tylnicki

Koszt wizyty obejmuje:Badanie ginekologiczne(samolocik) usg i wizyta. POLECAM Pana Doktora po leczeniu sie przez 2 lata u innego ginekologa wkoncu trafilam do Pana Tylnickiego,mily uczciwy godny zaufania.Mam duza nadrzerke i kazal mi przyjsc za msc zamrozimy ja wywolamy owulacje i bede mogla zajsc w ciaze bo tak to od 2 lat nic tylko nieregularny okres i brak owulki i krwawienie po stosunku.GORACO POLECAM PANA DOKTORA!!!

Koszt wizyty obejmuje:Badanie ginekologiczne(samolocik) usg i wizyta.

Lekarz rzeczywiście bardzo miły. Też chodziłam do niego przez jakiś czas na wizyty. Na początku byłam zadowolona. Wykrył i wymroził mi nadżerke. Niestety pomimo tego, że chodziłam na wizyty kontrolne inny lekarz stwierdził po 2 latach, że ta nadżerka nie jest dobrze wygojona... stwierdziłam, ze już więcej do niego nie pójdę. Powodów jest kilka. Przede wszystkim cena jest za wysoka jak na takie okropne warunki. Mam na myśli przerażającą ilość osób które czekają w poczekalni.Pomimo tego, że wizyta umówiona jest na konkretną godzinę trzeba czekać nawet 3-4 godziny w kolejce!!! To jest masakra...A jak już wejdziemy znudzone i zmęczone do gabinetu to wszyscy na korytarzu słyszą o czym rozmawiamy z lekarzem bo drzwi w ogóle nie są wygłuszone...Lekarz dobry ale warunki okropne.

to najlepszy lekarz pod sloncem ,uratowal mnie

to najlepszy lekarz pod sloncem ,uratowal mnie

Dziwi mnie fakt, że sa jakiekolwiek negatywne wpisy.Oczywiście ANONIMOWE> Myslę, że to konkurencja, bo jestem pacjentką tego pana i moge wpisać tylko same pozytywy.

Dr Tylnicki jest fantastycznym lekarzem i bardzo dobtym człowiekiem. Prowadzi moją ciążę (jestem w 5 miesiącu). Mogę Go zapytać o wszystko-bardzo chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące pacjentkę. Bardzo się cieszę że mimo bardzo wielu pacjentek i długich terminów oczekiwania udało mi się do Niego dostać. Jetsem bardzo bardzo zadowolona że objął stanowisko ordynatora ginekologii w Olkuszu bo właśnie w tym szpitalu zamierzam rodzić:)

zdecydowanie wart polecenia, kompetentny i godny zaufania .

zdecydowanie wart polecenia, kompetentny i godny zaufania .

Byłam z córką u tego jegomościa i stwierdził jak i u mnie tak i u córki (17lat)raka i zalecił odpowiednie badania. Te trzy tygodnie były koszmarem czekając na wyniki i wizytę.Okazało się że obydwie jesteśmy zdrowe. Zmieniłyśmy lekarza i był w szoku że wykonywałyśmy takie badania bez jakichkolwiek podstaw. Ja osobiście nie polecam dr. Tylnickiego, mimo że jest miły (czasami aż za bardzo) zdecydowanie odradzam.

Bardzo miły,uprzejmy wszystko wytłumaczy tak jak należy.Chodzę do niego już 15lat i nie zmieniłabym lekarza.W 2008 roku byłam w szpitalu w Nowym Sączu,gdzie miałam cesarskie cięcie ,wykonywał je Dr.Tylnicki ,który potrafił przyjechać do szpitala o godz.21.30 ,choć swój dyżur skończył o godz.14 .Z tego widać,że mu na swoich pacjentkach zależy i dba o nie.Warto ,więc swój czas poświęcić i poczekać w kolejce do Jego gabinetu.

Polecam dr.Tylnickiego wzbudza zaufanie i jest bardzo doświadczonym lekarzem.

Polecam dr.Tylnickiego wzbudza zaufanie i jest bardzo doświadczonym lekarzem.

POLECAM BARDZO POBYT W SZPITALU W OLKUSZU POD OKIEM ORDYNATORA TYLNICKIEGO FACHOWIEC JESZCZE RAZ FACHOWIEC