lekarz Jerzy Tylnicki

Kobiety ,tyle za ta uprzejmosć P.Doktora kosztuje ,niebagatelna kwote 120zlotych.

Dziwi mnie fakt, że sa jakiekolwiek negatywne wpisy.Oczywiście ANONIMOWE> Myslę, że to konkurencja, bo jestem pacjentką tego pana i moge wpisać tylko same pozytywy.

Myslę,że wiele opinii jest napisanych z zazdrości,że Pan doktor ma dużo pacjentek a inni puste gabinety. Nigdy mnie nie straszył a robienie cytologii nie jest straszeniem tylko profilaktyką raka. Jeśli ktoś nie rozumie, nie dosłyszał to niech doczyta.Cena wizyty 100 czy 120 -150 PLN za takiego fachowca to znacznie za mało ale jeśli ktoś znajdzie równie dobrego fachowca za mniej niż 100 to serdecznie gratuluję. Sadze , ze za taką wiedzę nie ma ceny. Nie jednej z nas uratował zycie czy dziecko za to nie da sie zaplacic.

Szkoda kasy i czasu zmarnowanego na tego lekarza.... porazka.

Szkoda kasy i czasu zmarnowanego na tego lekarza.... porazka.

Byłam z córką u tego jegomościa i stwierdził jak i u mnie tak i u córki (17lat)raka i zalecił odpowiednie badania. Te trzy tygodnie były koszmarem czekając na wyniki i wizytę.Okazało się że obydwie jesteśmy zdrowe. Zmieniłyśmy lekarza i był w szoku że wykonywałyśmy takie badania bez jakichkolwiek podstaw. Ja osobiście nie polecam dr. Tylnickiego, mimo że jest miły (czasami aż za bardzo) zdecydowanie odradzam.

Wydaje mi się że podczas wizyty lekarz zachował się nieprofesionalnie tzn. chyba mu się spodobałam bo długo mnie "badał" i było kilka żenujących słów wypowiedzianych niby żartobliwie.

Jestem zadowolona z opieki doktora wypełnił ją wzorowo.

Jestem zadowolona z opieki doktora wypełnił ją wzorowo.

Chodziłam do wielu lekarzy którzy nie potrafili mnie prawidłowo zdiagnozować.Cierpiałam z bólu,miałam nieustanne krwotoki,koszmar.Żaden lekarz z Chrzanowa(trafiłam tam do szpitala)nie rozpoznał choroby a diagnozy które stawiali były co godzinne inne.Żaden z tych lekarzy nie potraktował mnie serio i nie okazał choć minimum zainteresowania bo o szacunku do pacjentki nawet nie chce wspominać.Jakimś cudem trafiłam do Dr.Tylnickiego,który krótko mówiąc uratował mi życie.Przyjął mnie w swoim czasie wolnym natychmiast po telefonie,w ciągu kilku sekund ustalił co mi jest.Wyjaśnił,odpowiedział na wszystkie pytania.Przeprowadził udaną operacje.Dzięki jego pomocy udało mi się zajść w ciąże i urodzić zdrową córeczkę.Rzeczywiście na wizytę trzeba czekać długo ale warto jeżeli w grę wchodzi nasze zdrowie.Ja nie mam odwagi iść już do innego lekarza.Będę mu wdzięczna do końca życia za całą opiekę i za jego podejście.Bardzo polecam wszystkim Paniom ;-)

Panie doktorze więcej czasu dla pacjentek, które panu zaufały.

Panie doktorze więcej czasu dla pacjentek, które panu zaufały.

POLECAM BARDZO POBYT W SZPITALU W OLKUSZU POD OKIEM ORDYNATORA TYLNICKIEGO FACHOWIEC JESZCZE RAZ FACHOWIEC