lekarz Jerzy Tylnicki

Lekarz może i zna się na tym co robi jest dobry i miły,ale zależy mu przedewszystkim na pieniądzach a pacjent jest na drugim miejscu. Polka

Polka

Doskonały lekarz, prawidłowa diagnoza pozwoliła mi nareszcie na podjęcie leczenia i uwolnienia się od bóli z którymi się długo zmagałam i żaden z lekarzy u których wcześniej się leczyłam nie potrafił mi pomóc! Ponadto miły , udziela wyczerpujących informacji , pełen profesjonalizm , długoletnie doświadczenie, odpowiada na każdy tel, choć nie próbowałam dzwonić w nocy ;) U mnie dr. J.Tylnicki to numer 1 wśród lekarzy. Uwielbiam go , czuje pełen respekt,do tego co robi i ile pracy i serca w to wkłada, to lekarz z powołania!!! Jest najlepszy jakiego spotkałam ...

U mnie dr. J.Tylnicki to numer 1 wśród lekarzy. Uwielbiam go , czuje pełen respekt,do tego co robi i ile pracy i serca w to wkłada, to lekarz z powołania!!! Jest najlepszy jakiego spotkałam na swojej drodze !

Znakomity specjalista. Był lekarzem prowadzacym moją ciąze. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki i podejscia do pacjenta.

Miły, kompetentny, lekarz z prawdziwego zdarzenia. Potrafi poświęcić swój prywatny czas pacjentce. Zawsze można do niego zadzwonić w razie wątpliwości. Dzięki Niemu moja córeczka jest cała i zdrowa na świecie. Szczerze polecam.

Brak rzetelnych informacji, odpowiedniej opieki. Komplikacje zdrowotne

Brak rzetelnych informacji, odpowiedniej opieki. Komplikacje zdrowotne

Bardzo miły,uprzejmy wszystko wytłumaczy tak jak należy.Chodzę do niego już 15lat i nie zmieniłabym lekarza.W 2008 roku byłam w szpitalu w Nowym Sączu,gdzie miałam cesarskie cięcie ,wykonywał je Dr.Tylnicki ,który potrafił przyjechać do szpitala o godz.21.30 ,choć swój dyżur skończył o godz.14 .Z tego widać,że mu na swoich pacjentkach zależy i dba o nie.Warto ,więc swój czas poświęcić i poczekać w kolejce do Jego gabinetu.

Świetny lekarz, porostu zna się na tym co robi. A jak mogłam się przekonać na sobie nie wszyscy tacy są.

Niesamowite podejście do pacjenta.Odpowiada na telefony.Wszystko wytłumaczy.Byłem zaskoczony.Polecam wszystkim paniom i mężom i tatusiom!!!

wspaniały lekarz i cudowny człowiek!polecam!

wspaniały lekarz i cudowny człowiek!polecam!

Chodzę do Pana Doktora już 18 lat.W tym czasie urodziłam dwie wspaniałe córeczki. Jego spokój, delikatność i kompetencja sprawiają, że w czasie wizyty czuję się zawsze komfortowo i bezpiecznie.