lekarz Jerzy Tylnicki

Jestem bardzo zadowolona. Jestem jego pacjentką od 5 lat. Fakt, że wcześniej trzeba było długo czekać na poczekalni ale uważam że było warto.Obecnie (od pół roku) nie zdarzyło się żebym musiała czekać. Doktor prowadził moją pierwszą ciążę, był bardzo rzeczowy, zawsze odpowiadał na moje pytania, mogłam dzwonić o każdej porze i zawsze udzielał mi wyczerpującej odpowiedzi. Obecnie jestem w drugiej ciąży i na pewno będzie ją prowadził dr Tylnicki. Jest po prostu rewelacyjny

Koszt wizyty obejmuje:Badanie ginekologiczne(samolocik) usg cytologia i wizyta. POLECAM Pana Doktora po leczeniu sie przez 2 lata u innego ginekologa wkoncu trafilam do Pana Tylnickiego,mily uczciwy godny zaufania.Mam duza nadrzerke i kazal mi przyjsc za msc zamrozimy ja wywolamy owulacje i bede mogla zajsc w ciaze bo tak to od 2 lat nic tylko nieregularny okres i brak owulki i krwawienie po stosunku.GORACO POLECAM PANA DOKTORA!!!

Koszt wizyty obejmuje:Badanie ginekologiczne(samolocik) usg i wizyta. POLECAM Pana Doktora po leczeniu sie przez 2 lata u innego ginekologa wkoncu trafilam do Pana Tylnickiego,mily uczciwy godny zaufania.Mam duza nadrzerke i kazal mi przyjsc za msc zamrozimy ja wywolamy owulacje i bede mogla zajsc w ciaze bo tak to od 2 lat nic tylko nieregularny okres i brak owulki i krwawienie po stosunku.GORACO POLECAM PANA DOKTORA!!!

Koszt wizyty obejmuje:Badanie ginekologiczne(samolocik) usg i wizyta.

wspaniały lekarz jestem bardzo zadowolona

wspaniały lekarz jestem bardzo zadowolona

Dziękować BOGU że są jeszcze tacy bezinteresowni wspaniali lekarze!!!!SUPER!!!!

Dziękować BOGU że są jeszcze tacy bezinteresowni wspaniali lekarze!!!!SUPER!!!!

chodzący ideał... tacy powinni być wszyscy lekarze..

chodzący ideał... tacy powinni być wszyscy lekarze..

Polecam dr.Tylnickiego wzbudza zaufanie i jest bardzo doświadczonym lekarzem.

Polecam dr.Tylnickiego wzbudza zaufanie i jest bardzo doświadczonym lekarzem.

Lekarz rzeczywiście bardzo miły. Też chodziłam do niego przez jakiś czas na wizyty. Na początku byłam zadowolona. Wykrył i wymroził mi nadżerke. Niestety pomimo tego, że chodziłam na wizyty kontrolne inny lekarz stwierdził po 2 latach, że ta nadżerka nie jest dobrze wygojona... stwierdziłam, ze już więcej do niego nie pójdę. Powodów jest kilka. Przede wszystkim cena jest za wysoka jak na takie okropne warunki. Mam na myśli przerażającą ilość osób które czekają w poczekalni.Pomimo tego, że wizyta umówiona jest na konkretną godzinę trzeba czekać nawet 3-4 godziny w kolejce!!! To jest masakra...A jak już wejdziemy znudzone i zmęczone do gabinetu to wszyscy na korytarzu słyszą o czym rozmawiamy z lekarzem bo drzwi w ogóle nie są wygłuszone...Lekarz dobry ale warunki okropne.

wspaniały lekarz prowadził moją ciąze choć bardzo się bałam jak to będzie,ale jego optymizm potrafi zdziałać cuda.

Dr Tylnicki jest fantastycznym lekarzem i bardzo dobtym człowiekiem. Prowadzi moją ciążę (jestem w 5 miesiącu). Mogę Go zapytać o wszystko-bardzo chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące pacjentkę. Bardzo się cieszę że mimo bardzo wielu pacjentek i długich terminów oczekiwania udało mi się do Niego dostać. Jetsem bardzo bardzo zadowolona że objął stanowisko ordynatora ginekologii w Olkuszu bo właśnie w tym szpitalu zamierzam rodzić:)