lekarz Jerzy Wygowski

1,6
1,5
1,4
1,5

zadzwoniłem w sprawie badania do pracy. Nieprzyjemny,"nie będzie dwa razy powtarzał" co należy zrobić,mówił podniesionym głosem, chyba pomylił powołanie .

zadzwoniłam umówić się do niego jako lekarza sądowego, cham w najwyższym wydaniu darł się na mnie przez telefon bez żadnego powodu szczerze odradzam kontakt z nim bo można się nabawić choroby przy takim lekarzu

Typowy zadufany w sobie wszechwiedzący "Pan" lekarz, broń boże o cokolwiek się spytać. Człowiek przychodzi z tem. 38C a ten mu karze myśleć co i gdzie wpisywać w rubryczki zamiast skrupulatnie poprowadzić przez gąszcz papirologi. NIE POLECAM I NIE WIERZE W JEGO DIAGNOZĘ.

Lekarz bez kultury, opryskliwy, ordynarny w stosunku do pacjenta i wręcz chamski. Nie słucha pacjenta z góry wystawia swoją diagnozę bez wcześniejszego zbadania!! co jest niedopuszczalne. Również pracuję w służbie zdrowia ale jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam się z takim brakiem kompetencji dotyczącej zarówno stawiania diagnozy, próbie leczenia jak również sposobem traktowania pacjenta. Stanowczo odradzam korzystanie z "pomocy" tego "lekarza".

owszem lekarz dużo mówi, ale mówi barwnie i ciekawie. poza tym jeśli ktoś startuję żądaniowo czy pretensjonalnie do lekarza, to nie spodziewajcie się cudów - jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

CAŁKOWITY BRAK SZACUNKU WOBEC PACJENTA oraz brak chęci wyleczenia pacjenta. Krzyczy i obraża pacjenta. Diagnoza za każdym razem błędna (nie powinno to dziwić, bo ten lekarz w ogóle nie daje pacjentowi dojść do słowa, przerywa wypowiedź, nie słucha, nie wiem, na jakiej podstawie ocenia stan zdrowia pacjenta). Nikomu nie polecam tego lekarza.

CAŁKOWITY BRAK SZACUNKU WOBEC PACJENTA oraz brak chęci wyleczenia pacjenta.

Krzyczy i obraża pacjenta.

Nikomu nie polecam tego lekarza.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, był arogancki, z góry traktujący, zbagatelizował moje ostre zatrucie. Mówił tonem ostrym, nie pozwalał zadawać pytań. Uwaga, ten lekarz jest zatrudniony w Medycynie Rodzinnej na ul. Belgradzkiej. Najgorszy lekarz, u którego kiedykolwiek byłam.

Dziwię się, że ten lekarz jest zatrudniany przez prywatne placówki.Nie ma w słowniku kulturalnych ludzi, słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie okreslić jego postepowanie

Najbardziej kompetentny lekarz jaki mnie leczył.Jego diagnoza zawsze była trafna.Nlechętnie przepisywał antybiotyki .wolał leczyć naturalnymi środkami lecz skutecznymi.Miałam do niego zaufanie.

Absolutnie nie polecam tego lekarza.Podczas wizyty był bardzo arogancki i w ogóle nie wykazywał zainteresowania pacjentem. Porażka.

Porażka.