dr n. med. Jerzy Zawiślak

3,7
3,6
3,7
3,6

Jeśli chodzi o mój przypadek, to odradzam wizyty u dr Zawiślaka. Poszedłem do niego dokuczającymi zatokami, wiecznie zatkanym nosem, bólem gardła i krtani spowodowanym ściekającą wydzieliną z zatok. Na początku kilka wizyt prywatnych, leki i zdjęcie RTG. Okazało się, ze trzeba zacząć od korekty przegrody. Farmakologiczne leczenie zatok nie dawało długotrwałego efektu, plus stan zapalny w jednej zatoce utrzymywał się od ok. dwóch lat o czym informowałem dr Zawiślaka, gdyz lekarz rodzinny zlecił rtg na około 2 lata przed wizytą i juz wtedy był stan zapalny. Dr Zawiślak przeprowadził zabieg ...

Jeśli chodzi o mój przypadek, to odradzam wizyty u dr Zawiślaka.
Poszedłem do niego dokuczającymi zatokami, wiecznie zatkanym nosem, bólem gardła i krtani spowodowanym ściekającą wydzieliną z zatok. Na początku kilka wizyt prywatnych, leki i zdjęcie RTG. Okazało się, ze trzeba zacząć od korekty przegrody. Farmakologiczne leczenie zatok nie dawało długotrwałego efektu, plus stan zapalny w jednej zatoce utrzymywał się od ok. dwóch lat o czym informowałem dr Zawiślaka, gdyz lekarz rodzinny zlecił rtg na około 2 lata przed wizytą i juz wtedy był stan zapalny. Dr Zawiślak przeprowadził zabieg przegrody, która po jakimś czasie wykrzywiła się jak banan a skóra na napręzonej przegrodzie zaczęła pękać. Miałem problem z oddychaniem, gdy wyciągałem strupy z nosa (które przeszkadzały w oddychaniu) zauwazyłem, ze przegroda jest krzywa. Gdy na wizycie kontrolnej po zabiegu u dr powiedziałem o tym fakcie, dr zapytał: "po co Pan wkłada palce do nosa?" To nie jest natomiast najwaznieszy wg. mnie błąd. Po obejrzeniu zdjęcia na wizycie kontrolnej dr powiedział, ze POLIPÓW nie ma i na ten moment zakończył by leczenie, kolejna operacja nie jest na ten czas konieczna.
Ból gardła, krtani, ściekająca wydzielina z zatok nie ustąpiły, krótko mówiąc nie było zadnej poprawy. Zabieg pod pełną narkozą zawsze wiąze się z ryzykiem, a okres po operacji jest bolesny - w moim przypadku tak jakby na darmo się wycierpiałem (nie mówię juz o kasie za wizyty bo to najmniejszy problem - zdrowie jest najwazniejsze).
Postanowiłem zacząc leczenie u innego specjalisty, wybrałem prof z Lublina. Na pierwszej wizycie dał mi skierowanie na CT (tomografia komputerowa) zatok, i okazało się ze zatoka, w której był stan zapalny cała wypełniona jest zmianami polipowatymi z objęciem ujścia( dr Zawiślak polipów na podstawie rtg nie widział). Oprócz tego :
- sitowie przednie niepowietrzne,
- przyścienne zgrubienie błony śluzowej w zatokach czołowych z objęciem ujść przewodowych,
- concha bullosa w zakresie małzowin nosowych i wiele innych...

Za kilka dni czeka mnie reoperacja w Lublinie, prof powiedział, ze nie moze obiecać, ze zlikwiduje moje dolegliwości, natomiast zrobi wszystko aby mi pomóc i dodatkowo poprawi przegrodę. Dam znać po operacji czy jest lepiej/gorzej czy bez zmian.
Nie wiem dlaczego dr Zawiślak nie dał mi skierowania na CT(tomografię ), która wykazała zmiany polipowate(na rtg on ich nie widział). Koszt CT to 220 zł prywatnie i nie jest to koszt, którego jezdząc na wizyty prywatne nie byłbym w stanie ponieść. Ponadto komunikacja z dr nie jest taka jakiej bym oczekiwał. O wszystko raczej sam musiałem dopytywać, i dopiero jak powiedziałem dr ze z tych wizyt nic nie wynika tylko 120 zł mniej w portfelu to dr powiedział, ze zapisze mnie na korektę przegrody - bo od tego trzeba zacząć.
Reasumując, na podstawie mojego przypadku ODRADZAM wizyty u dr Zawiślaka, gdyz nie pomógł mi w zadnym stopniu, podczas wizyty w szpitalu nie zlecił CT.

DOSKONAŁY FACHOWIEC!!! ZŁOTE RĘCE,OLBRZYMIA WIEDZA,MIŁY I UPRZEJMY SKORY ZAWSZE DO POMOCY BEZ WYJĄTKU CZY TO WIZYTA PRYWATNA CZY PUBLICZNA. POLECAM GO WSZYSTKIM SWOIM ZNAJOMYM I RODZINIE. A LUDZIE PISZĄCY SWOJE OPINIE NA TEMAT TEGO LEKARZA PUKNIJCIE SIE W GŁOWE PISZĄC O NIM TAKIE RZECZY JAK NIEKTÓRZY Z WAS NP;ŻE WYKONUJE PRACE NIECHLUJNIE I RUTYNOWO TO JAKIŚ ŻART!!! SKORO TAK KTOS SŁYSZAŁ OD INNEGO LEKARZA TO MOŻE POWIE OD JAKIEGO TO SIE O NIM WYPOWIEMY. NASTĘPNIE JAKI BŁAD POPEŁNIŁ TEN LEKARZ W STOSUNKU DO KOLEJNEJ OSOBY.ALE CO NAJBARDZIEJ MNIE CIEKAWI TAKIE ZDANIE,,Dzięki temu lekarzowi straciłam bardzo bliską mi osobę bo leczył ją przez długi czas min. na ból zatok mimo że objawy nie ustąpiły i nie zlecił wykonanie specjalistycznych badań (a problem był dużo poważniejszy) na których z pewnością okazałoby się co naprawde dolegało pacjentowi i na co w ostateczności zmarł.Przez tak długi czas to trwało a można było to wcześniej wykryć i żyć dalej."JEŻELI BY TAK BYŁO TO BYŁOBY GŁOŚNO W GAZETACH NA TEMAT TEGO LEKARZA I SPRAWA TRAFIŁA BY DO SĄDU A TAKIEGO WYDARZENIA NIE BYŁO WIEC TO MUSI BYĆ JAKAŚ WYMYŚLONA HISTORIA,ALBO PROWOKACJA ZE STRONY INNEGO LEKARZA KTÓRY MOŻE ZAZDROŚCI DR.ZAWIŚLAKOWI POZYCJI,TALENTU ALBO WIEDZY!!!.PODOBNĄ OPINIĘ WYSTAWIŁ KTOŚ ŻYCZLIWY RÓWNIEŻ DR.DERKACZOWI.DR.ZAWIŚLAK ZAWSZE ZLECA BADANIA WIEC NIE WIERZE W TĄ HISTORIĘ!!! CHCIAŁBYM ŻEBY W POLSCE BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK WYŻEJ WYMIENIONY.WIĘC SIĘ ZASTANÓWCIE ZANIM BĘDZIECIE KOGOŚ OCZERNIAĆ!!! POLECAM KAŻDEMU SUPER FACHOWIEC!!!!!!

Po pierwsze lekarz ten z pewnością nie należy do osób uprzejmych czy sympatycznych. Mam wręcz wrażenie, że przejawia brak szacunku dla pacjenta, co wynika chyba z przekonania, że na takiej prowincji on jako jeden z niewielu jest wykształcony i inteligentny. Cena wizyty (150 zł) jest skandalicznie wysoka, a mam porównanie z większych miast w kraju. Gabinet jest obskurny, poczekalnia mała, część pacjentów ( w tym ludzie starsi) musi stać. Z gabinetu wyszedłem z poczuciem, że zostałem oszukany. Zostały mi zlecone zbędne w mojej sytuacji badania (nie jestem laikiem, konsultowałem to ...

Z gabinetu wyszedłem z poczuciem, że zostałem oszukany. Zostały mi zlecone zbędne w mojej sytuacji badania (nie jestem laikiem, konsultowałem to z 2 innymi laryngologami). A wszystko po to, aby przyjść z wynikami na jeszcze jedną wizytę za kolejne 150 zł.
Wierzę, że wszyscy w Zamościu polecają tego lekarza, bo jak wiadomo na zamojskiej laryngologii dzieli i rządzi, ale czasy się zmieniły i lekarz powinien szanować pacjenta i jego inteligencję, być miły i przede wszystkim nie naciągać. Więcej szcunku dla inteligencji, czasu i pieniędzy pacjenta!!!

Doktor Zawiślak wykonał u mnie operację wycięcia migdałków podniebiennych. Wszystko odbyło się bez powikłań, przez kilka dni po zabiegu trochę bolało, ale teraz jest super, wreszcie zapomniałem o ciągłych anginach Niestety wizyty prywatne trochę kosztują, a dostać się doktora do poradni w szpitalu na fundusz graniczy z cudem. Ogólnie polecam

Wybrałam się do tego lekarza bo niestety moje dolegliwości zatokowo-głowowe nie dawały mi żyć. W miłym otoczeniu tych nowych gabinetów doktor przyjał mnie na umówioną wczesniej wizytę, cała wizyta nie trwała długo jednak to wystarczyło by wyciągnąć wnioski z mojego stanu i przepisac odpowiednie leki. Generalnie nie lubię chodzić po lekarzach, ale jak już muszę to lepiej iść do sprawdzonych, a ten takim jest.

Pan Doktor to osoba godna polecenia, człowiek anioł, naogolądacie się " Na dobre i na złe" i myslicie Państwo że wszyscy lekarze mają jednego pacjenta i tylko i wyłącznie jemu poświecają cały swój czas pracy. Pan Doktor ma na głowie cały oddział , tak więc komentarze dotyczące braku czasu dla pacjentów nie są na miejscu. NIe rozumiem jak można być tak bezczelnym i bezpodstawnymi tekstami oczerniać tak doskonałego specjaliste jakim jest Pan Doktor. Obecnie jestem pacjentem i dzięki niemu i jego umiejętnościom wyleczyłem dolegliwości z którymi zmagałem się od lat, ...

Obecnie jestem pacjentem i dzięki niemu i jego umiejętnościom wyleczyłem dolegliwości z którymi zmagałem się od lat, i z którymi nawet najlepsi specjaliści z Warszawy i Lublina nie mogli sobie poradzić.
Dla mnie ten lekarz zawsze będzie najlepszym specjalistą, i wszystkim zawsze będę go polecał.

Tego lekarza polecił mi mój brat, przyjechałem tutaj, aż z Lublina i opłaciło się. Z tak profesjonalnym podejściem jeszcze nigdy się nie spotkałem. Polecam w 100%

Polecam tego lekarza. Jest profesjonalny, ma podejście do pacjentów, zwłaszcza do dzieci, kierowany przez niego oddział w Zamościu działa bardzo dobrze (leżałem tam 3 razy z różnymi problemami, ostatnio miałem robioną korektę przegrody nosa).

Wspaniały specjalista, oby było więcej takich jak on a odzyskam wiarę w polskich lekarzy. Fakt, może wizyta w gabinecie mogła trwać trochę dłużej, ale najważniejsze, że diagnoza była skuteczna, a operacja nosa przeprowadzona przez Pana Doktora w 100% spełniła moje oczekiwania.Zacząłem wreszcie po operacji oddychać normalnie. Zastanawiają mnie tylko te negatywne opinie na temat doktora. Zanim zdecydowałem się na operację, zebrałem dokładny wywiad i to właśnie doktor Zawiślak był polecany, nie tylko przez pacjentów ale i przez lekarzy, właśnie ze względu na dokładność i kompetencje. Może ktoś ma jakiś interes, aby zaszkodzić doktorowi. Tak czy inaczej z czystym sumieniem mogę go polecić.

Świetny fachowiec, godny polecenia, super podejście do małych dzieci. Szkoda, że w innych specjalizacjach nie ma tak wykształconych i oddanch temu co robią lekarzy!!! Ta płynąca zawiść z innych ocen to widocznie konkurencja, która nie może przeżyć tego, że jest tak CENIONY i polecany przez innych specjalistów. Pomyślcie też sami, że każdy dobry lekarz nie jest w stanie poświęcić każdemu pacjentowi wiele czasu, zwyczajnie ma dużo obowiązków, pacjentów, a ciągle trzeba się uczyć!!! Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!