dr n. med. Jerzy Zawiślak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Bardzo dobry lekarz ze świetnym i fachowym podejściem do pacjęta

Bardzo dobry lekarz ze świetnym i fachowym podejściem do pacjęta

Dobry laryngolog, praktycznie wyleczył mnie z chorych zatok z którymi miałam problemy przez wiele lat. Jak się okazało problemy z zatokami związane były z moją krzywą przegrodą. Po operacji przegrody znacznie lepiej oddycham, dolegliwości zatokowe występują rzadko i są mniej nasilone.

Jest beznadzejny,przykra prawda.Autoreklama nie pomoże jak się nie ma daru.

Jest beznadzejny,przykra prawda.Autoreklama nie pomoże jak
się nie ma daru.

Świetny fachowiec, godny polecenia, super podejście do małych dzieci. Szkoda, że w innych specjalizacjach nie ma tak wykształconych i oddanch temu co robią lekarzy!!! Ta płynąca zawiść z innych ocen to widocznie konkurencja, która nie może przeżyć tego, że jest tak CENIONY i polecany przez innych specjalistów. Pomyślcie też sami, że każdy dobry lekarz nie jest w stanie poświęcić każdemu pacjentowi wiele czasu, zwyczajnie ma dużo obowiązków, pacjentów, a ciągle trzeba się uczyć!!! Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ten lekarz do dopiero porażka służby zdrowie jego diagnozy są takie wyjebiste że najlepiej po wizycie orazu sie powieśić;(

Generalnie bardzo fajnie, wytłumaczył mi co i jak, wyleczył mnie , tak więc mogę go polecić

Mnie wyleczył, dzięki niemu mogę oddychać, Nie wiem czego chcą ci ( specjalnie piszę z małej litery) zawistni ludzie. Pozdrawiam Marta

Pozdrawiam Marta

Powiem jedno jak wiekszosc ludzi piszacych tutaj BEZNADZIEJA brak słow do opisania tego kazdy myslacy czlowiek zpewne domysli sie o co chodzi

Pan Doktor to osoba godna polecenia, człowiek anioł, naogolądacie się " Na dobre i na złe" i myslicie Państwo że wszyscy lekarze mają jednego pacjenta i tylko i wyłącznie jemu poświecają cały swój czas pracy. Pan Doktor ma na głowie cały oddział , tak więc komentarze dotyczące braku czasu dla pacjentów nie są na miejscu. NIe rozumiem jak można być tak bezczelnym i bezpodstawnymi tekstami oczerniać tak doskonałego specjaliste jakim jest Pan Doktor. Obecnie jestem pacjentem i dzięki niemu i jego umiejętnościom wyleczyłem dolegliwości z którymi zmagałem się od lat, ...

Obecnie jestem pacjentem i dzięki niemu i jego umiejętnościom wyleczyłem dolegliwości z którymi zmagałem się od lat, i z którymi nawet najlepsi specjaliści z Warszawy i Lublina nie mogli sobie poradzić.
Dla mnie ten lekarz zawsze będzie najlepszym specjalistą, i wszystkim zawsze będę go polecał.

Nie leczyłam się u Pana doktora, jedynie miałam z nim kontakt będąc w szpitalu. Być może jest dobrym specjalistą jednak nie ma czasu dla pacjentów i jest bardzo nieuprzejmy wobec pacjenta. Z tego powodu zdecydowanie odradzam tego lekarza.