dr n. med. Jerzy Zawiślak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Uważam Pana Doktora za świetnego specjalistę! Jedynym mankamentem jest jednak to że Doktor ma mało czasu dla pacjentów tzn. nie udziela informacji na temat zabiegów, metod ich przeprowadzenia, ewentulanych komplikacji. (Nie wiem jak to jest podczas wizyt prywatnych bo na takiej nie byłam)

Lekarz bardzo kompetentny, ma bardzo dobry kontakt z małymi pacjentami. 2 lata temu usunął trzeci migdał u mojej córki. Od tego czasu skończyły się problemy z ciągłymi infekcjami, dziecko przestało chorować na uszy.

Ma opinię dobrego specjalisty, ale jest to zasługa jego kolegów którzy go polecają. Jest doświadczonym lekarzem swoje obowiązki traktuje jednak rutynowo i niechlujnie, jest to opinia innego lekarza który z nim współpracuje. Znam przypadek gdzie przy prostym zabiegu usunięcia migdałka dziecko dostało krwotoku i źle się to skończyło. ogólnie znajomy lekarz mi go odradzał.

Niesamowity fachowiec!!! Człowiek wykonał bardzo profesjonalnie operację, kiedy byłam w ciężkim stanie - miałam pomiażdzone kości z prawej strony twarzy, po omdleniu na schodach, oprócz zajęcia się moim przypadkiem w 100-tu procentach przez cały pobyt, to zrobił mi na twarzy bardzo ładne cięcia, które bardzo ładnie się goją i prawie nie am po nich śladu (jestem 3 miesiące po operacji)

Niesamowity fachowiec!!!

Lekarz bardzo kompetentny, profesjonalista godny polecenia.

Lekarz bardzo kompetentny, profesjonalista godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista. Uczciwy i dobry fachowiec. Opinie o tym, że jest dobrym operatorem w moim przypadku potwierdziły się. Jedyna wada to długie oczekiwanie na wizytę w przychodni.