dr n. med. Jerzy Zwoliński

Super, super, super. Gorąco polecam. Od wielu lat chodzę wyłącznie do dr Zwolińskiego.

Rewelacja, zawsze ma dla pacjenta tyle czasu, ile jest potrzebne.Zawsze uprzejmy i uśmiechnięty, bardzo kompetentny...

cudowny lekarz. Kiedy stracilam dziecko prawie rozplakal sie razem ze mna.

cudowny lekarz. Kiedy stracilam dziecko prawie rozplakal sie razem ze mna.

nie tłumaczy jasno i konkretnie metody leczenia, w rezultacie zbywa pacjenta, zostawiając go z wielką niewiadomą.

Wspaniały doktor. Kulturalny, miły, zabawny, empatyczny. Widać, że kocha swoją pracę, że lubi ludzi, jest empatyczny. Jest profesjonalny, opowiada co widać na usg ale też ogólnie o dzieciach w brzuszkach ;P Odpowiada na wszystkie pytania, nie spieszy się, jest dokładny. Można tak wymieniać jeszcze długo ;P Polecam każdej mamie :)

Cudowny , wspaniały, kochający swoją pracę lekarz ,można z nim porozmawiać szczerze bezstresowo, odpowie na każde pytanie . Bardzo serdeczny , skromny człowiek. Prowadzi moją ciąże i nie wyobrażam sobie innego lekarza . tylko dr. Jerzy Zwoliński taki Lekarz to prawdziwy SKARB!!!!!

Kompetentny, uprzejmy i wyrozumiały. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde (nawet te z punktu medycznego banalne i głupie) pytania. Trafiłam do niego przez przypadek, ale od tamtego momentu jest jedynym ginekologiem, do którego chodzę na wizyty. Gorąco polecam

Świetny specjalista od USG ciążowego - wszystko objaśnia, odpowiada na wszystkie pytania, do tego widać, ze to jego pasja. Ponadto rzeczowy i kompetentny ginekolog-położnik. Lekarz z powołania, pomocny i cierpliwy. Zna się na tym co robi,z poczuciem humoru. Polecam w 100% człowiek skarb

bardzo ludzkie podejście w bardzo tragicznych diagnozach

bardzo ludzkie podejście w bardzo tragicznych diagnozach

genialny lekarz! ma świetne podejście do pacjenta, polecam każdemu!!!

genialny lekarz! ma świetne podejście do pacjenta, polecam każdemu!!!