dr n. med. Jerzy Zwoliński

Super lekarz, pasjonat, fachowiec, z poczuciem humoru. Byłam u niego w Cerdencie na usg połówkowym, na pewno nie po raz ostatni.

Super lekarz,jestem bardzo zadowolona.Polecam w 100%.

Super lekarz,jestem bardzo zadowolona.Polecam w 100%.

Wybitny specjalista. Prowadził dwie moje ciąże (w tym przyjmował pierwszy poród). Godny zaufania i polecenia.

super lekarz!! prowadził dwie moje ciąże, pierwsza niestety zakończyła się ciążą obumarłą jednak cały przebieg, pobyt w szpitalu i zainteresowanie spowodowały że drugą także dr Jerzy Zwoliński prowadził. Interesował się wszystkim co się dzieje, wizyty długie z odpowiedziami na każde pytanie. Uwielbiam tego lekarza i nie zamieniłabym na żadnego innego!

Uwielbiam tego lekarza i nie zamieniłabym na żadnego innego!

Świetny specjalista i bardzo miły człowiek.

Świetny specjalista i bardzo miły człowiek.

Wspaniały człowiek, świetny lekarz. Specjalista od beznadziejnych przypadków (poronienia, martwe porody, choroby genetyczne płodu) - humanistyczne podejście, fachowa wiedza.

Rewelacyjny lekarz. Specjalista w swojej dziedzinie. Cierpliwy, przemiły, widać, że to jego pasja. Trafnie wskazuje płeć dziecka podczas usg nawet jak dziecko nie chce się pokazać (w moim i znajomych przypadku - II trymestr). Polecam każdej przyszłej mamie.

Polecam każdej ciężarnej! Bardzo miły i ciepły człowiek.Cierpliwy, tłumaczy wszystkie niejasności.

Super lekarz, bardzo poważnie traktuje pacjenta i naprawdę się nim przejmuje :)

Super lekarz, bardzo poważnie traktuje pacjenta i naprawdę się nim przejmuje :)

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.