dr Joanna Adelson

Cytolog, Ginekolog

To bardzo dobry lekarz. Nie zrażajcie się tym, ze czasami jest szorstka - jak coś się dzieje, na pewno pomoże. Dobry diagnosta.

Bardzo konkretna Pani! Super, że zapoznaje się z historią pacjenta w systemie enel-med... Dzięki temu nie trzeba kolejny raz opowiadać całej swojej historii. Wykonuje potrzebne badania. Jeśli ktoś oczekuje uśmiechania się i poklepywania po ramieniu, to nie tutaj... Chociaż jak dla mnie było wystarczająco uprzejma. Jeśli szukacie konkretnej pomocy, to polecam. Pani dr poleciła mi też bardzo dobrego endokrynologa, za co jestem jej wdzięczna.

Jeśli szukacie konkretnej pomocy, to polecam.

Dr Adelson (przyjmuje w Enelmedzie W-wa)- świetna specjalistka od leczenia infekcji grzybicznych pochwy. Zna sie na rzeczy, nie przepisuje leków w ciemno,od razu wykonuje podstawowe badania laboratoryjne(cytologia, biocenoza,pH), szuka przyczyny. Zapisała mi najtańsze tabletki, problem grzybic zniknął dosłownie po miesiącu i nie powraca!(poprzedni ginekolog leczyl mnie przez 2 lata najdrozszymi lekami najnowszej generacji i bez żadnego skutku). Niestety sa tez minusy pani doktor-malo sympatyczna,mrukliwa,malo wyjasnia. A do tego robila jakies dziwne i napastliwe komentarze odnosnie mojego wieku (34l),poznego macierzynstwa i leczenia innych chorob (podczas wizyty czytala w komputerze historie moich ...

Niestety sa tez minusy pani doktor-malo sympatyczna,mrukliwa,malo wyjasnia. A do tego robila jakies dziwne i napastliwe komentarze odnosnie mojego wieku (34l),poznego macierzynstwa i leczenia innych chorob (podczas wizyty czytala w komputerze historie moich chorob leczonych w Enelmedzie i robila osobiste komentarze). Jestem jej wdzięczna,ale raczej nie wybralabym jej na mojego stałego ginekologa czy prowadzacego ciążę.

Okropna baba, podczas mojej wizyty rozmawiała przez telefon i powiedziała "jest ostatnia, chyba wie, że już chce wracać do domu i sie pospieszy", zrobiła mi tak bolesne badanie, krzyczała i kpiła ze mnie, że zachowuje się jak dziecko, że aż sie popłakałam.