Joanna Dobrowolska

Dzięki Pani Doktor pozbyłam się dentofobii. I to wystarczy, żeby "pokochać"😁Jej podejście do mnie sprawiło, że w ciągu 2 miesięcy "zrobiłam porządek" z moim zaniedbanym ze strachu uzębieniem . Pani Doktor wraz z zębami, uleczyła moja psychikę. Podejscie do pacjenta i zrozumienie mojej fobii - rewelacja. Rwanie zęba - najwyższą liga. A to, że nieraz trzeba chwilę poczekać, nie jest zależne od lekarza- sam zabieg może się przeciągnąć, a przyjęcie kogoś z bólem zęba, kosztem kilku minut czasu innego pacjenta jest plusem, nie minusem- empatia powinna się zalaczyc! Z bolącym zębem przyjęta zostałam nawet w sobotę, za co jestem wdzięczna do końca życia- z bólu chodziłam po ścianach! Nie wyobrażam sobie pójścia do innego dentysty- czuję się w pełni zaopiekowana!

Bardzo miła, sympatyczna Pani stomatolog. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przed każdym zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśnia. Szczerze polecam.

Najlepszy stomatolog u którego byłam. Pani doktor zawsze tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie. Ostatnio robiłam sobie mostek porcelanowy, który leży jak ulał. Wcześniej z takimi problemami jeździłam do Wrześni lub Konina i wcale tak nie byłam zadowolona. Przy tym miła i uśmiechnięta. W tygodniu zawsze przyjmuje z bólem między pacjentami.

Bardzo kompetentna osoba. Widać, że ma bardzo duże doświadczenie w leczeniu i protetyce. Robiłam u Pani doktor prace protetyczną i muszę powiedzieć, że praca wykonana została bardzo poprawnie, w umówionym terminie i za rozsądną cenę. Takie prace w Koninie kosztują dwa razy więcej, a w Poznaniu trzy razy więcej. Jakość ta sama, bo poprzednią pracę robiłam u Pana Wiatrowskiego i nie widzę różnicy. Osoba bardzo sympatyczna i otwarta na ludzi. Czasem trzeba trochę poczekać, ale wynika to z faktu, iż Pani doktor stara się pomagać osobom przychodzącym z bólem bez zapowiedzi. Takie postępowanie należy chwalić, a nie ganić, jak to niektórzy robią. Wstyd! Pozdrawiam Panią doktor Elżbieta Cz.

W pełni podzielam opinię poprzednika, niektóre komentarze są niepotrzebne i wynikają zapewne z tak charakterystycznej dla prowincji zawiści. Portal taki jak ten służy do oceny merytorycznej lekarzy, a w tej kwestii Pani doktor broni się świetnie. Szczerze mówiąc znam tylko pochlebne opinie na jej temat, zresztą trafiłam do niej z polecenia i nie żałuję. Oceniać należy również na tle innych lekarzy, a z tych nie zawsze byłam zadowolona. Pani doktor zawsze stara się być miła dla pacjentów, wielokrotnie poczekalnia pęka w szwach, tylko dlatego, że stara się nie odmawiać przychodzącym z bólem i jak to sama mówi "wciska ich między pacjentami". Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i w pełni polecam, a malkontentom mówię "dajcie spokój". pozdrawiam Marta C.

Uważam, że niektóre komentarze są zupełnie niepotrzebne i dość niemiłe. Według mnie pani doktor jest bardzo miłą osobą i uśmiechniętą, jest profesjonalna i dokładna. Zawsze stara się przyjąć pacjenta nawet,gdy nie ma za za bardzo miejsca na przyjęcie niespodziewanego klienta.

lekarz naprawde super,pani doktor jest bardzo uprzejma,mila , przedewszystkim fachowo delikatnie podchodzi do problemu zdrowotnego. zabieg naprawde bezbolesny ,bylem bardzo zadowolony . super lekarz,naprawde polecam.nie ma czego sie bac. pacjent Jacek M.

pacjent Jacek M.

Przeczytałem wszystkie oceny.Według mnie wszyscy mają tu rację. Uważam, że niepotrzebnie robi masówkę przez co traci na jakości. Usprawiedliwienie tego jest takie,że chcę wszystkim POMÓC... Ogólna ocena Pani dr.Dobrowol$kiej według mnie 4+.UWAGI:Trochę z góry patrzy na pacjenta i ani Mąż, ani dzieci nie powinni przeszkadzać w trakcie leczenia, a poza tym jest ok. Bardzo profesjonalna asystentka. Pozdrawiam

Przeczytałem wszystkie oceny.Według mnie wszyscy mają tu rację.

Pewnie jak ktos mial drogie zabiegi i widac ze ma kase to trzeba o takiego klienta dbać bo zostawia kupę kasy Takiego zrodelka się nie odcina Ale zwykly obywatel ktory raz na jakis czas przychodzi cos tam zaplabowac i tyle to strata czasu Miałem takie odczucie u tej pani Mimo że bylem punktualny to i tak wiecznie czekalem Mialem tego dosc i skonczylem z wizytami u tej pani Proponowal bym zajac sie biznes clab dent implanty korony wybielanie itd. Pozdrawiam

Nie wiem, czy ja byłam u tej samej Pani doktor co mój poprzednik, ale zupełnie nie rozumiem, jak można tak napisać o tej Pani doktor. Leczę się u niej od wielu lat i nigdy nie spotkałam się z jakimkolwiek lekceważeniem. Pani doktor zawsze jest uśmiechnięta i miła dla mnie. Wiele razy ulżyła mi w bólu. Bardzo cenie tego lekarza i na tle innych, z którymi miałam do czynienia, nie ma co porównywać.