Joanna Dobrowolska

3,7
3,9

Bardzo miła, sympatyczna Pani stomatolog. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przed każdym zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśnia. Szczerze polecam.

W pełni podzielam opinię poprzednika, niektóre komentarze są niepotrzebne i wynikają zapewne z tak charakterystycznej dla prowincji zawiści. Portal taki jak ten służy do oceny merytorycznej lekarzy, a w tej kwestii Pani doktor broni się świetnie. Szczerze mówiąc znam tylko pochlebne opinie na jej temat, zresztą trafiłam do niej z polecenia i nie żałuję. Oceniać należy również na tle innych lekarzy, a z tych nie zawsze byłam zadowolona. Pani doktor zawsze stara się być miła dla pacjentów, wielokrotnie poczekalnia pęka w szwach, tylko dlatego, że stara się nie odmawiać przychodzącym z bólem i jak to sama mówi "wciska ich między pacjentami". Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i w pełni polecam, a malkontentom mówię "dajcie spokój". pozdrawiam Marta C.

Bardzo kompetentna osoba. Widać, że ma bardzo duże doświadczenie w leczeniu i protetyce. Robiłam u Pani doktor prace protetyczną i muszę powiedzieć, że praca wykonana została bardzo poprawnie, w umówionym terminie i za rozsądną cenę. Takie prace w Koninie kosztują dwa razy więcej, a w Poznaniu trzy razy więcej. Jakość ta sama, bo poprzednią pracę robiłam u Pana Wiatrowskiego i nie widzę różnicy. Osoba bardzo sympatyczna i otwarta na ludzi. Czasem trzeba trochę poczekać, ale wynika to z faktu, iż Pani doktor stara się pomagać osobom przychodzącym z bólem bez zapowiedzi. Takie postępowanie należy chwalić, a nie ganić, jak to niektórzy robią. Wstyd! Pozdrawiam Panią doktor Elżbieta Cz.

W zupełności nie zgadzam się z moim poprzednikiem. Być może byliśmy u innych lekarzy. Chodzę do Pani doktor od lat i nigdy nie odczułam wrażenia, by była zarozumiała.Bardzo miła i kompetentna osoba. Nigdy mi nie odmówiła przyjęcia z bólem, choć nie byłam umówiona. Trzeba oczywiście swoje odczekać, ale inni lekarze w ogóle nie przyjmują nie umówionych pacjentów. Zawsze Pani doktor tłumaczy jaka jest sytuacja, jakie ewentualne powikłania oraz informuje o kosztach leczenia. Napisanie tak ogólnikowo, jak mój poprzednik, świadczy jedynie o tym, że brak jest chyba konkretnych argumentów. Zwykle opinie negatywne nie zawierają głębszych treści, ograniczają się do zasady jedynie do powiedzenia "nie bo nie". Nie można w taki sposób szkalować innych ludzi, chyba, że ktoś ma odwagę sie podpisać pod tym co pisze. Aneta Kubiak

Najlepszy stomatolog u którego byłam. Pani doktor zawsze tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie. Ostatnio robiłam sobie mostek porcelanowy, który leży jak ulał. Wcześniej z takimi problemami jeździłam do Wrześni lub Konina i wcale tak nie byłam zadowolona. Przy tym miła i uśmiechnięta. W tygodniu zawsze przyjmuje z bólem między pacjentami.

Bardzo kompetentny lekarz,miła, dokładnie tłumaczy w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Nie zgadzam się z opinią, że ma skwaszoną minę. No jeżeli pacjent jest niemiły i skwaszony, być może lekarzowi też się to udziela. Koszt wizyty przystępny ( płaciłam więcej np. u pani K.,która uważam jest przereklamowana). Poza tym mam nieodparte wrażenie, że negatywne opinie nt. pani doktor biorą się z "zazdrości", że komuś lepiej się powodzi. Jest to niestety typowe dla małomiasteczkowego środowiska. Polecam tego lekarza.

Nie wiem, czy ja byłam u tej samej Pani doktor co mój poprzednik, ale zupełnie nie rozumiem, jak można tak napisać o tej Pani doktor. Leczę się u niej od wielu lat i nigdy nie spotkałam się z jakimkolwiek lekceważeniem. Pani doktor zawsze jest uśmiechnięta i miła dla mnie. Wiele razy ulżyła mi w bólu. Bardzo cenie tego lekarza i na tle innych, z którymi miałam do czynienia, nie ma co porównywać.

Uważam, że niektóre komentarze są zupełnie niepotrzebne i dość niemiłe. Według mnie pani doktor jest bardzo miłą osobą i uśmiechniętą, jest profesjonalna i dokładna. Zawsze stara się przyjąć pacjenta nawet,gdy nie ma za za bardzo miejsca na przyjęcie niespodziewanego klienta.

Pewnie jak ktos mial drogie zabiegi i widac ze ma kase to trzeba o takiego klienta dbać bo zostawia kupę kasy Takiego zrodelka się nie odcina Ale zwykly obywatel ktory raz na jakis czas przychodzi cos tam zaplabowac i tyle to strata czasu Miałem takie odczucie u tej pani Mimo że bylem punktualny to i tak wiecznie czekalem Mialem tego dosc i skonczylem z wizytami u tej pani Proponowal bym zajac sie biznes clab dent implanty korony wybielanie itd. Pozdrawiam

w Słupcy pani SZ... ,mimo koszmarnego bólu zęba , nie przyjęła mnie NA KASE CHORYCH w przychodni,ponieważ pani stomatolog miała wszystkich juz wczesniej zapisanych i odmówiła (brak słów).Zmuszona więc byłam na wizyte prywatną.Szybko,bezboleśnie wyrwane dwa zęby . POLECAM.Tym sposobem znalazłam swoja nową panią stomatolog :)I cena jak najbardziej na TAK.