Joanna Dobrowolska

Zawsze miła i życzliwa dla pacjenta. Zdarzyło się, że nawet dzwoniła do mnie po wizycie i dopytywała się o samopoczucie. Koronki porcelanowe, które zrobiłam u Pani doktor wyglądają jak naturalne zęby. Bardzo polecam tego lekarza.

Wadą tego miejsca bywają krzątające się dzieci. Gabinet znajduje się w domu Pani stomatolog.

W moim przekonaniu najlepszy lekarz w mieście.

W moim przekonaniu najlepszy lekarz w mieście.

Przychylam się do opinii poprzednika....Uważam,że Pani stomatolog całkowicie lekceważy pacjentów.Podczas wizyty do gabinetu wchodzą dzieci.Pani Dobrowolska podczas borowania zębów prowadzi rozmowę z dziećmi i ogląda ich rysunki,co dodatkowo stresuje pacjentów.

swietna dentystka , mila i oglnie . bezbolesne

swietna dentystka , mila i oglnie . bezbolesne

Bardzo miła i zawsze uśmiechnięta Pani doktor. Przed przystąpieniem do leczenia wyjaśniła mi co będzie robione oraz koszty leczenia. Moim zdaniem bardzo uczciwa i kompetentna. Wcześniej korzystałam z usług innych lekarzy i nie zawsze byłam zadowolona.Koszty usług na tle innych lekarzy ze Słupcy bardzo przystępne.

Miła, uprzejma, po zrobieniu zębów pobolewały mnie przez jakiś czas, ale to podobno naturalne, więc nie mam zastrzeżeń

Przed przystąpieniem do wykonywania pracy Pani doktor poinformowała mnie o tym co będzie robiła z moimi zębami w sposób jasny i rzeczowy, a także jak należy dbać o żeby,

Lekarz przyjmujący w gabinecie z przejściem do domu nie jest najlepszym rozwiazaniem, bo albo do gabinetu wchodzą dzieci pani doktor albo pani chodzi do domu kiedy pacjent siedzi na fotelu, co czyni, że pani doktor nie ma szacunku dla pacjenta. Chęć zarabiabia duzych pieniedzy zrobiła z lakarki osobe pazerna, która nie zabiera sie za laczenie drobnych ubytków w zebach. liczy sie tylko kasa, kasa, kasa...duzo kasy. nie polecam!!obawiam sie, że utopiłem pieniazki w swietny domek doktor D. zamiast w poprawe stanu mojego uzebienia.