Joanna Dobrowolska

kompletne lekcewazenie pacjeta, brak szacunku

kompletne lekcewazenie pacjeta, brak szacunku

Bardzo kompetentny lekarz,miła, dokładnie tłumaczy w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Nie zgadzam się z opinią, że ma skwaszoną minę. No jeżeli pacjent jest niemiły i skwaszony, być może lekarzowi też się to udziela. Koszt wizyty przystępny ( płaciłam więcej np. u pani K.,która uważam jest przereklamowana). Poza tym mam nieodparte wrażenie, że negatywne opinie nt. pani doktor biorą się z "zazdrości", że komuś lepiej się powodzi. Jest to niestety typowe dla małomiasteczkowego środowiska. Polecam tego lekarza.

Zdadazm się z opinią , iz Pani Dobktor D. jest zajęta swoimi dziećmi podczas wizyty i bardzo pazerna, odczułem to na własnej skórze, kiedy kasowała mnie jak na "Batorym" z każdą wizytą coraz więcej, nie jest też specjalnie miła, ma straszy wyraz twarzy, jakby zjadłą cała cytrynę:) W kontakcie z pacjentem, klientem trzeba byc jednak miłym:) A mąż wygląda mi na.....;)

W kontakcie z pacjentem, klientem trzeba byc jednak miłym:)
A mąż wygląda mi na.....;)

Byłam pacjentką tej Pani, kiedyś doprowadziła do zapalenia dziąsła i jak już nie mogłam wytrzymać z bólu to mnie odprawiła z kwitkiem. Porażka . Niemiła , wyraz twarzy jakby była zła że jej czas zabierasz , nie wspomnę juz o tym ze drzwi do gabinetu ciągle otwarte i wszyscy Cię widzą z "mordą" otwartą. aaaa jej mąż też nie miły - nie dzwoń w sobotę z bólem zęba bo Cię opierd.....

w Słupcy pani SZ... ,mimo koszmarnego bólu zęba , nie przyjęła mnie NA KASE CHORYCH w przychodni,ponieważ pani stomatolog miała wszystkich juz wczesniej zapisanych i odmówiła (brak słów).Zmuszona więc byłam na wizyte prywatną.Szybko,bezboleśnie wyrwane dwa zęby . POLECAM.Tym sposobem znalazłam swoja nową panią stomatolog :)I cena jak najbardziej na TAK.

Bardzo dobry lekarz. Miła i fachowa obsługa. Bardzo kompetentny lekarz. Polecam!

W zupełności nie zgadzam się z moim poprzednikiem. Być może byliśmy u innych lekarzy. Chodzę do Pani doktor od lat i nigdy nie odczułam wrażenia, by była zarozumiała.Bardzo miła i kompetentna osoba. Nigdy mi nie odmówiła przyjęcia z bólem, choć nie byłam umówiona. Trzeba oczywiście swoje odczekać, ale inni lekarze w ogóle nie przyjmują nie umówionych pacjentów. Zawsze Pani doktor tłumaczy jaka jest sytuacja, jakie ewentualne powikłania oraz informuje o kosztach leczenia. Napisanie tak ogólnikowo, jak mój poprzednik, świadczy jedynie o tym, że brak jest chyba konkretnych argumentów. Zwykle opinie negatywne nie zawierają głębszych treści, ograniczają się do zasady jedynie do powiedzenia "nie bo nie". Nie można w taki sposób szkalować innych ludzi, chyba, że ktoś ma odwagę sie podpisać pod tym co pisze. Aneta Kubiak

zarozumiała, głowę niesie wyżej niż korony drzew

zarozumiała, głowę niesie wyżej niż korony drzew

Jestem bardzo zadowolona z lekarza, wizyta u dentysty nie jest już taka straszna ;) POLECAM!

Na stałe mieszkam w Niemczech. Dotychczas korzystałam z dentystów tam na miejscu. Pomimo wysokich cen w euro poziom usług nie jest wcale tak wysoki. U Pani doktor bywam przy okazji wizyt w Polsce i zawsze poświęci mi tyle czasu aby zakończyć leczenie. Bardzo dobry fachowiec i uprzejmy człowiek.