lekarz Joanna Kaleta

1,9
1,6

Bardzo niemiła, niesympatyczna kobieta. Nie można zadawać pytań o przyszłe szczepienia dziecka, bo ona się unosi i nie chce odpowiadać mówiąc 'nie wszystko na raz'. Odradzam i przestrzegam przed nią.

Nie polecam. Dr nie miła bez podejścia do pacjenta bada i tłumaczy nie dokładnie, przy czym jest bardzo nie miła.

W tej przychodni naprawdę są lepsi lekarze. Nie polecam Pani dr. J. Kalety. Nie ma zbyt przyjaznego nastawienia do rodziców i pacjentów, swoją pracę wykonuje najprawdopodobniej z przymusu.

Jak już ktoś wcześniej pisał - moje dziecko również dzięki leczeniu pani doktor skończyło zapaleniem płuc. Ta pani nie nadaje się, kiedy trzeba działać zdecydowanie, nie bada też zbyt dokładnie. Zaglądając do uszu nie zauważyła, że jedno ucho jest totalnie zaczopowane (laryngolog walczył z tym przez kilka wizyt). Podważa w niekulturalny sposób leczenie innych lekarzy z przychodni. Nigdy też nie usłyszała szmerów w sercu, ani nie zauważyła ze dziecko wykzuje cechy wzmożonego napięcia mięśniowego.... Polecam najwyżej na szczepienia, choć u mojego dziecka zlekceważyła objawy i dzień po szczepieniu (płatnym)moje dziecko rozchorowało się na dobre i trzeba było je leczyć ponad 2 tygodnie.

Ludzie! Piszcie na nią skargi. Jest Rzecznik Praw Pacjenta i tam kierujcie skargi. Ja skargę piszę w tym tygodniu tj 10.03.2012 rok. Pani Kaleta odmówiła pomocy mojemu dziecku gdyż jest 18:47 a ona nie ma obowiązku przyjmować pacjentów na 15 minut przed końcem dyżuru... Zapytana czy odmawia odpowiedziała "tak odmawiam". I to przysięgę składało!

Pani doktor jest już wypalona i już dawno powinna miejsce pracy oddać młodemu lekarzowi. Jest bardzo nie miła, wręcz beszczelna jestem zbulwersowana jej zachowaniem. Mam chore dziecko na autyzm Pani doktor wysmiała chorobę dziecka!! Niech wszyscy omijają ją szerokim łukiem bo szkoda czasu i dzieci.

Pani Doktor dwukrotnie doprowadziła moją córkę do zapalenia płuc i nie wiem jakby się skończyło gdyby nie prywatna wizyta u innego lekarza i kompleksowe badania w szpitalu. Gdy poszłam do Pani Doktor z 2,5 córką i powiedziałam że dziecko 3 tygodnie brzydko kaszle (dziecko często choruje) to nawrzeszczała na mnie że wyolbrzymiam sprawę i dziecko pewnie kaszle bo mam za duszno w domu a tak naprawdę jak się później okazało to z nie doleczenia doszło do zapalenia płuc obustronnego i wystarczyło tylko posłuchać rodzica i uwierzyć że dziecku coś się ...

Gdy poszłam do Pani Doktor z 2,5 córką i powiedziałam że dziecko 3 tygodnie brzydko kaszle (dziecko często choruje) to nawrzeszczała na mnie że wyolbrzymiam sprawę i dziecko pewnie kaszle bo mam za duszno w domu a tak naprawdę jak się później okazało to z nie doleczenia doszło do zapalenia płuc obustronnego i wystarczyło tylko posłuchać rodzica i uwierzyć że dziecku coś się i dzieje i skierować na rtg ale Pani doktor pozjadała wszystkie rozumy i nie musi kierować na inne badania. Okropna nie polecam!!!!

Pani doktor prowadzi obu moich synów. Polecam ją, komu tylko mogę. Jest bardzo dobrym lekarzem, poważnie traktuje swoich pacjentów i ich rodziców. Wielokrotnie korzystałam z porady przez telefon. Kiedy pani doktor nie mogła odebrać, później sama oddzwaniała. Kiedy moje dziecko trafiło do szpitala, dzwoniła, żeby zapytać o jego zdrowie. Wszystko tłumaczy dokładnie. Irytuje się w dwóch sytuacjach: 1. kiedy rodzice wymyślają choroby swoim dzieciom (kiedyś kazała mi się cieszyć, że mam zdrowe dzieci) 2. kiedy próbuje jej się sugerować metody leczenia. Ale jest tolerancyjna, nie obraża się, kiedy rodzic jej nie posłucha. Nie ma tez problemu, żeby przyjechać do domu. Polecam gorąco!

Pani doktor została mi "przydzielona " jak urodziłam synka.Chodziłam z dzieckiem na szczepienie ,ale jako młoda matka czasem pozwoliłam sobie zadzwonić jak coś bardzo mnie niepokoiło w zdrowiu dziecka(dostał silnej wysypki na policzkach ,czerwonej i łuszczącej się)Pani Kaleta wykrzyczała ,że zawracam jej głowę i ona nie ma czasu na rozmowę przez telefon i że jej przeszkadzam ,po czym rozłączyła się!!!Zapisałam się z dzieckiem na wizytę,po oględzinach a w zasadzie zerknięciu na małego ona od razu stwierdziła alergię (bez skierowania do alergologa!!!)i kazała mi odstawić wszystko co się da(karmiłam piersią)Przez 2 tygodnie na diecie Pani Kalety ,poważnie osłabiłam się ,leciała mi krew z nosa ,dziecko też było słabe i markotne .Jedząc sam ryż i gotowaną marchew każdy by wymiękł!!!
Okazało się ,po serii wizyt (prywatnych)u specjalistów ,że to łojotokowe zapalenie skóry ,po przepisaniu maści problem zniknął:)Zażądałam zmiany pediatry!!!Teraz opiekuje się synkiem Pani Zofia HADRZYŃSKA -TRZEBUCHOWSKA I jestem bardzo zadowolona z niej !!!Kalety nie polecam !!!!!!

beznadziejna osoba na nieodpowiednim stanowisku dzieci nie wybierają sobie pory ani dnia na choroby ,a pzni doktor niestety nie jest serdecznie nastawiana do pacjenta niepotrzebnie zasiliła szgi leka