lek. dent. Joanna Kornafel-Ćwikła

dr Kornafel bardzo pomogla mi w moim przypadku trudno zniszczonych zebow. Zajela sie mna szybko i doprowadzila je do bardzo dobrego stanu. Naprawde bylem pod wrazeniem, bo wczeniej nie spotkalem tak szybkiego i dobrego dentysty

Dr Kornafel to anioł nie kobieta :) szybko przyjęła mnie na wizytę i choć miałam trudny przypadek znakomicie sobie z nim poradziła! :) od teraz nie wyobrażam sobie wizyty u jakiegoś innego stomatologa w Warszawie

Zgłosiłem się do dr Kornafel już jakiś czas temu. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ wreszcie trafiłem na jakiegoś porządnego lekarza. Widać, że ten dentysta ma wysokie umiejętności. Świetnie potrafi dogadać się z pacjentem i rewelacyjnie zna się na swojej robocie. Odbudowa zniszczonych zębów była jak najbardziej możliwa. Boję się jednak co by było, gdybym nie trafił na dr Kornafel, a na kogoś zupełnie innego.

Dr stomatolog Kornafel jest znakomita. Miałam problemy z zębami. Poszłam do niej za namową koleżanki, która chodzi do niej regularnie. Pierwsze wrażenie było super. Wraz z panią dr Kornafel ustaliłyśmy plan leczenia. Następnie dr przeszła do dzieła. Wystarczyło kilka wizyt, aby moje zęby zaczęły wyglądać jak nowe. Każdemu polecam tę lekarkę. Ma wiedzę, poczucie humoru i swoją osobą sprawia, że żaden pacjent nie czuje zdenerwowania i bólu w trakcie zabiegów.

Byłem u Pani Kornafel 3 razy. Za każdym razem miałem problemy z zębami. Za każdym razem wizyta przebiegała tak, jak oczekiwałem. Pani Kornafel znakomicie potrafi nie tylko zadbać o uzębienie, ale również jest po prostu dobrym człowiekiem. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy spokojni, cierpliwi i jednocześnie rzeczowi, to nasza służba zdrowia nie byłaby tak krytykowana. No i ceny za usługi stomatologiczne też są lepsze, jak u innych.

Świetna Pani stomatolog! Już od przekroczenia progu da się to wyczuć. Ja boję się dentystów, ale u Pani Kornafel ten strach mija jak ręką odjął. Jest to niezwykle miła osoba, która słucha pacjenta, niestety nie każdy lekarz tak ma ... najważniejsze, że świetnie wykonuje zabiegi, leczyłam u niej zniszczone zęby, a potem sporo ząbków metodą kanałową, za każdym razem praktycznie nic nie bolało. Po wszystkim są zauważalne efekty, a moje zęby w końcu wyglądają normalnie! Wszystko dzięki pani doktor.

Serdecznie polecam doktor Kornafel. Jest niezmiernie dokładna, pracuje spokojnie i starannie. Jest specjalistą w dziedzinie leczenia kanałowego - moim zdaniem lepiej jeśli w danej placówce są osobni specjaliści od leczenia a nie każdy robi wszystko co popadnie. To pomaga w zdobyciu większego doświadczenia w konkretnych przypadkach.. Jeśli miałam jakieś pytania nigdy nie spotkałam się z brakiem udzielenia informacji. Podsumowując: pani Joanna jest staranna, dokładna, nie pracuje na czas i ilość. Skupia się na znalezieniu najlepszego rozwiązania, zawsze z naciskiem na ratowanie zęba. Polecam.

dzień dobry polecam serdecznie panią kornafel chodzę do niej od wielu lat jest naprawde super kobietą i nie tylko jako stomatolog ale rowniez jako czlowiek. Potrafi po ludzku z czlowiekiem pogadac, czesto sie dzieli dobra rada. Ostatnio bylem na kontroli corocznej i sama przyjemnosc, z reszta serdecznie pozdrawiam wszystkie panie z dentalstetik, bo az milo tam pojsc jak sie widzi tak mile usmiechniete osoby :) same superlatywy pozdrowienia od darka

Bylam troche sceptycznie nastawiona ponieważ opinie o niej zasiegnelam wlasnie tutaj na tym portalu. Pewnie jak wielu starszych osob, mam dosc sceptyczne podejscie do internetowych polecen, nie ma to jak na zywo ktos cos zarekomenduje. Mlodzi maja inaczej. Ale wracajac do samej wizyty, to byla bez zarzutu. Jednak opinie z tego portalu sie jak najbardziej sprawdzaja. Przyszłam na kompleksowe badanie zebow, uzupelnila mi plombe, powiedziala dobre slowo pani dr Kornafel i w sumie wizyta byla bardzo przyjemna, a to nie jest standardem, ze wizyta u dentysta jest przyjemna. Serdecznie pozdrawiam panią dr!

Niezwykła dentystka ... Bardzo sumienna i kompetentna . Od lat do niej chodzę i już tak się przyzwyczaiłam że nie wyobrażam sobie chodzić do kogoś innego . Pani doktor nigdy nie ma złych wiadomości , zawsze jest na tak i zawsze mówi że damy radę :) Odwiedzam ją raz w roku i już od niepamiętnych czasów nie mam żadnych problemów z zębami bo oprócz leczenia dr Kornafel tłumaczy jak dbać o nie na co dzien . Serdecznie polecam Karina