lek. dent. Joanna Kornafel-Ćwikła

Serdecznie polecam pani dr Kornafel. ostatnio bylem u niej w dentalsteticu i moge stwierdzic ze bardzo dobrze zostalem "obsluzony". Wszyscy mili. Pani kornafel szybko ocenila stan moich zebow po czym z usmeichem zabrala sie za borowanie - troche cmilo, ale ja nie chcialem znieczulenia, nad wszystkim czuwala rowneiz pani Kasia. Poza tym pani Kasia zrobila mi czyszczonko zebow skaling czy jakos tak.Takze wyszedlem bardzo zadowolony i mam pewnosc ze przez rok mam spokoj z zebami :)

Bardzo kompetentna i miła Pani doktor. Miałem leczenie kanałowe 6-tki, czego sie obawiałem gdy zapadł wyrok. Jednak Pani doktor swoim usposobieniem wprowadziła mnie w dobry nastroj. Samo leczenie nie bylo w zaden sposob bolesne. Jestem bardzo zadowolony i moge szczerze polecić każemu kto ma galaretę w nogach przed pojsciem do dentysty. Pozdrawiam

fajna lekarka, nie ociąga się podczas leczenia, wiec spoko, bo szybciej wszystko idzie. bardzo polecam, będę wizyte wspominać miło. Gdyby była możliwość, to uprzejmośc zaznaczyłabym na 6 :)

Własnie wróciłam do domu po wizycie u tej pani stomatolog. bylam u niej pierwszy raz. od razu postanowiłam napisać co o niej i o samej wizycie sądzę. a sądzę to, ze pani jest praktycznie bezboleśnie usunęła mi ząb, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Sprawia ona wrażenie takiej bardzo przejętej pacjentem, ze jak jej powiedziałam czego nie chcę i czego się boję, to wzięła to pod uwagę. I potrafi zrozumieć. Gabinet tez dobrze wyposażony, bardzo czysto, nowy sprzęt. Na pewno uczynię z niej mojego stałego dentystę, ale oby jak najmniej ...

od razu postanowiłam napisać co o niej i o samej wizycie sądzę.
a sądzę to, ze pani jest praktycznie bezboleśnie usunęła mi ząb, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Sprawia ona wrażenie takiej bardzo przejętej pacjentem, ze jak jej powiedziałam czego nie chcę i czego się boję, to wzięła to pod uwagę. I potrafi zrozumieć. Gabinet tez dobrze wyposażony, bardzo czysto, nowy sprzęt. Na pewno uczynię z niej mojego stałego dentystę, ale oby jak najmniej wizyt.
na razie siedzę jeszcze z twarzą znieczuloną, ale mam nadzieję, ze szybko minie.

bardzo miła pani stomatolog. chyba najlepsza u jakiej byłam. Choć mam 23 lata, to cały czas boję się tego bólu, jaki pamiętam z wizyt od dzieciństwa. a tu tego nie było. polecam bardzo.

Świetny specjalista, cóż więcej mówić. Chyba nikt nie lubi tych wizyt u dentysty, ale ja tą mogę zaliczyć do wyjątkowo udanych. Pierwszy raz byłam u pani stomatolog i też pierwszy raz w życiu jestem tak bardzo zadowolona. Pani jest przemiła, sympatyczna, mówi co będzie robić, delikatnie wszystko i bez pośpiechu - no cud dentysta!!!!!

Korzystam z usług tej pani doktor i jestem zadowolona, bo poświęca mi tyle czasu ile trzeba. Nie ma tak, że szybko, szybko, jak to czasem lekarze potrafią. Pani jest świetnym endodontą bo chyba ze trzy zęby leczyła mi kanałowo już jakiś czas temu, a do dziś mam spokój! I też robi plomby takie jak kolor zęba, których nie widać. Czasem ciężko się tam dostać, fakt. Ale jak ma się pilną potrzebę, to można się dogadać, bo panie są bardzo miłe i wyrozumiałe. ogólnie dobre mam wrażenia.

ogólnie dobre mam wrażenia.

Leczyłam u tej pani zęba kanałowo, po wielu trudach gdzie inny lekarze chcieli go po prostu wyrwać. Pani doktor solidnie obejrzała i powiedziała, że nie pozwoli na to żeby mi zęba wyrwać. I rzeczywiście udało się ząbka uratować. Do tego wszystko w miłej i symptycznej atmosferze, jak nie u dentysty