Lekarze Białystok

lekarz Krzysztof Kowal

Internista, Alergolog

Al. Piłsudskiego Józefa 12/35
15-445 Białystok

Dr Krzysztof Kowal to wspaniały lekarz, konkretny, zdecydowany, świetny specjalista. Leczę się u niego od kilku lat (choruję na astmę oskrzelowa) i od kiedy los szczęśliwie zetknął mnie z Panem Kowalem wiem jak obchodzić się z moją chorobą. Cierpliwość, wyrozumiałość i przede wszystkim przeogromna wiedzą pana doktora to jego atuty. Nie wyobrażam sobie innego lekarza do którego mogłabym udać się ze swoją chorobą, a proszę mi wierzyć, że w poszukiwaniu ...
Opinia dodana przez: Anna

Dzina Droń-Domańska

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet Internistyczny O Profilu Kardiologicznym Droń-Domańska Dzina
Białystok

Lekarka o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu pacjentom. Walczy jak lwica o ludzi, by nikt na jej dyżurze nie umarł. Pomaga ludziom bezinteresownie.
Opinia dodana przez: Eny

lekarz Jolanta Łuszczewska-Charytoniuk

Neurolog

NZOZ Białostockie Hospicjum Dla Dzieci
ul. Wasilkowska 37 lok.2
15-117 Białystok

Pani doktor jest osobą bezpośrednią , ale to moim zdaniem jest na plus. Ma wiedzę i co najważniejsze słucha pacjenta. Może przy pierwszym spotkaniu tego nie widać, ale tak jest.

lekarz Barbara Bogusz

ulica Piaskowa 25
15-561 Białystok

Cudowny człowiek i lekarz...Nie ma już takich...Misja i poświęcenie dla innych... Gdyby inni byli tacy świat byłby lepszy...
Opinia dodana przez: Pacjemt

lekarz Grażyna Laszewska

Internista, Diabetolog

ulica Sienkiewicza Henryka 79 A/307
15-003 Białystok

Super kompetentna pani doktor u której już parę lat się leczę na cukrzycę i mogę ją każdemu polecić.

lekarz Piotr Lisowski

Chirurg ogólny, Internista

ulica Zachodnia 2A/26
15-345 Białystok

Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na ...
Opinia dodana przez: Barbara D.

lekarz Władysław Tołopiło

Włościańska 94
15-199 Białystok

Kompleksowa osługa medyczna, rzeczowość, uprzejmość. Jest godnym polecenia lekarzem. Dobry tłumacz i słuchacz :) Serdecznie polecam Pana Doktora!

Katarzyna Komaszyło-Spalińska

Gabinet okulistyczny
15-794 Białystok

Dzięki Pani doktor nadal mogę oglądać świat i widzieć twarze swoich bliskich. Dziękuję! Krystyna Brudnicka
Opinia dodana przez: Krystyna B

lekarz Elżbieta Sadowska

Św. Wojciecha 2/41
15-202 Białystok

Polecam Panią Doktor bo jest bardzo dokładna i posiada dużą wiedzę z zakresu ginekologi. Kaniewska Urszula
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Bartosz Bagiński

Bagiński Stomatologia
15-779 Białystok

Dzisiaj Dr. Bartosz Bagiński z Dentimed-u usuwał mi ósemkę. Dodam, że tylko siedzenie na fotelu dentystycznym przyprawia mnie o dreszcze a co do tego cały zabieg. Jednak obawy okazały się niesłuszne. Szybko, solidnie i w przystępnej cenie. Żadnego bólu. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam. Jeżeli chodzi o leczenie zachowawcze - żona również jest bardzo zadowolona :)
Opinia dodana przez: Klient Białystok

lek. dent. Krystyna Lewandowska

ulica Swobodna 24/240
15-756 Białystok

Pani dr Krystyna Lewandowska leczy moje zęby od bardzo wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła. Jest świetnym fachowcem, a poza tym przemiłą osobą. Zawsze dokładnie wytłumaczy przebieg leczenia i podtrzyma na duchu kiedy potrzeba. Dba o swoich pacjentów. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Agnieszka Lulewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Anna Hościłowicz Stomatologia Dzieci i Dorosłych
ulica Plac Wyzwolenia 4/1
15-487 Białystok

Super polecam w 100%. Po raz pierwszy lekarz u ktorego zapomnialem ,że dentyta to sadysta. Kolega ,ktory trafil z bolem został przyjety szybko i tez jest zadowolonu.

lekarz Bogusław Demianiuk

Internista, Hipertensjolog

Broniewskiego 4
15-792 Białystok

Kto z Was słyszał, ażeby lekarz wychodzący ze swego gabinetu, mówił każdorazowo do oczekujących pacjentów "dzień dobry". Lekarz uśmiechnięty, uprzejmy i kompetentny. Nie traktuje pacjenta "per noga". Ma zawsze czas dla pacjentów. Byłem mile zaskoczony z wizyty, choć była to wizyta prywatna. Lekarz kardiolog godny polecenia.
Opinia dodana przez: Henryk

lek. dent. Marcin Dojlida

Dubois 5
15-349 Białystok

Bardzo polecam. Pan zna się na swoim fachu. Chodze do niego od lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

lekarz Jerzy Łukaszewicz

ulica Grota Roweckiego 37
15-174 Białystok

Serdecznie dziękuję za przeprowadzoną operację trzustki. Pomału dochodzę do siebie Bałam się panicznie bólu pooperacyjnego,ale czego człowiek nie wytrzyma! Chumor trzyma się w normie tak jak był. Chylę czoło przed Panem doktorem i jego umiejętnościami. Dziękuję raz jeszcze.
Opinia dodana przez: Romana

lekarz Mariusz Ciołkiewicz

VITAMED NZOZ
ulica Mickiewicza 44c/5
15-250 Białystok

Lekarz o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu, wspaniały, konkretny, zdecydowany. Pomaga ludziom bezinteresownie. Dziękuję Panie Doktorze Ciołkiewicz.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marta Bartnicka

ulica Pileckiego 7/48
15-687 Białystok

Wspaniała Doktor. Niesamowite podejście do dziecka. Ogromna empatia. Jestem taka zadowolona ze podczas naszego pobytu w Polsce trafiliśmy właśnie na Panią Doktor! Polecam z ręką na sercu i tylko pozazdrościć takiej opieki pacjentom.
Opinia dodana przez: KG

lekarz Magdalena Bagrowska

ulica Planetarna 33
15-683 Białystok

Bardzo dobra i profesjonalna lekarka. Dzięki Pani Doktor zupełnie wyzdrowiałem. Dziękuję z góry Pani Magdalenie za poświęcony czas w trakcie leczenia.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Cecylia Łuczaj

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
15-950 Białystok

Pierwszy raz spotkałem się z taką troską o pacjenta (czyli o mnie), zupełnie bezinteresownie i bez znajomości. To lekarz o wielkim sercu. Kompetencji nie znam, ale widać, że zrobi wszystko, aby pomóc choremu wyzdrowieć.
Opinia dodana przez: Wiesław

dr Robert Hojden

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "B. Larsen" Krzysztof Szafałowicz
Bolesława Chrobrego 16A/2
15-057 Białystok

Pan dr. Robert Hojden to wspaniały specjalista, uśmiechnięty, opanowany, pewny słuszności swojego leczenia, ma czas dla pacjęta, wysłucha go i wyczerpująco odpowie na nurtujące go pytania, spokój który od niego emanuje udziela się spiętym, podenerwowanym rodzicom. Pan dr. wykonał u Naszego syna zabieg usunięcia 3-go migdałka i drenaż uszu. Widoczna poprawa nastąpiła natychmiast po zabiegu. Syn odzyskał słuch! Powiedziałam do niego szeptem, a on usłyszał, mimo że wcześniej nie słyszał ...
Opinia dodana przez: agnieszka