Lekarze Białystok

dr n. med. Grażyna Piotrowska-Staworko

Gastrolog

Szpital NZOZ "HUMANA MEDICA OMEDA"
Fabryczna 39
15-482 Białystok

Pierwszy raz zobaczyłem Panią doktor wieczorem 12 grudnia 2022 w szpitalu Omeda w Białymstoku. Tego dnia miałem mieć kolonoskopię wykonaną przez innego lekarza, który akurat zachorował, więc Pani doktor przyszła na zastępstwo. Badanie miało się odbyć bez znieczulenia, więc obawiałem się bólu, ale Pani doktor była bardzo miła i jej łagodny głos działał kojąco. Dodatkowo z głosu, a i całego zachowania (widziałem twarz wpatrzoną w monitor kolonoskopu) przebijał profesjonalizm. Pani ...
Opinia dodana przez: Mirek 60+

lekarz Piotr Jancewicz

OMEDA
Białystok, ul. Fabryczna 39
15-482 Białystok

super lekarz,specjalista na 6! pelen profesjonalizm! serdecznie polecam! dziekuje,dziekuje,dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!

dr n. med. Tomasz Guszcz

Urolog

Mickiewicza Adama 32/20
15-232 Białystok

Polecam to trochę mało powiedziane. 10 lat temu spotkaliśmy się z doktorem na pogotowiu, strasznie cierpiałam, przez 2 lata miałam co miesiąc, a potem już nawet co 3 dni zapalenie pęcherza, ból niesamowity. Wszelkiego rodzaju wyniki okazywały się w normie, a lekarze zwłaszcza rodzinni byli już mną znudzeni i rozdrażnieni, uważali, że 21-dziewczyna ma problemy z głową. Nawet nie chcę wracać do tego co się wtedy działo. Dr Guszcz jako ...
Opinia dodana przez: Iwona

Zofia Abramska-Kozak

Kręta 3a
15-336 Białystok

Pani doktor jest po prostu świetna!Liczy się tylko pacjent oraz jego czas i oczekiwania.Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Urszula Wierzba

Białystok

Pani doktor, której zdecydowanie można zaufać. Pacjentowi poświęca tyle uwagi ile potrzeba, nie spieszy się. Wnikliwie wysłucha. Stawia trafne diagnozy. Bardzo kompetentna, troskliwa i przesympatyczna. Innego lekarza z takim podejściem do pacjenta nie znam.

Justyna Żółtko

t5ansporfowa
Białystok

Pani doktor Justyna Żółtko to empatia , wiedza , widać , iż lubi swoją pracę , taktowana i wyrozumiała dla pacjenta , ocena i diagnoza pacjenta SUPER . Mało jest tak dobrych lekarzy lub w ogóle ich brak , takich jak Pani Doktór Justyna Żółtko - wielka szkoda , że nie przyjmuje w PCM na Transportowej . Jestem mocno wdzięczny i zobowiązany . Pozdrawiam , Miłego dnia
Opinia dodana przez: Jan Czesław

dr n. med. Jolanta Świątecka

Prywatny Gabinet Położniczo Ginekologiczny
ul.M.Curie - Skłodowskiej 14\22
15-600 Białystok

Polecam - kompetentna pani dr, do tego wszystko jasno tłumaczy i rozpisuje i jest bardzo uprzejma. Zawsze mnie przyjmowała w nagłym wypadku (w trakcie ciąży). Dzięki leczeniu u pani dr zaszłam w upragnioną ciążę

dr n. med. Jakub Tomaszewski

Prywatna Klinika Położniczo-Ginekologiczna
ulica Parkowa 6
15-224 Białystok

Profesjonalista w każdym calu: rozmawia, słuch, potrafi rozładować napięcie. Pierwsza wizyta u Pana Doktora i wiem, że to będzie MÓJ GINEKOLOG.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Radosław Kowalewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
15-453 Białystok

Radosław Kowalewski: Człowiek który potrafił odmienić ludzkie życie. Od kilku lat cierpiałam na niedokrwienie prawej kończyny dolnej- niedrożność tętnicy udowej wspólnej i powierzchniowej (skutek uboczny po radioterapii). Wysokiej klasy specjaliści/naczyniowcy starali się mi pomóc. Kilkakrotnie robiono mi operacje. Efekty były krótkotrwałe. Ostatnia operacja 05.11.2021 zakończyła się niepowodzeniem. Ze szpitala wypisano mnie "stan bez pogorszenia--nie udało się poprawić ukrwienia.” Odczuwałam potworne bóle. Stopa zimna, palce białe jak u trupa... Byłam skazana ...
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Joanna Pakuło-Gogol

Palmowa 22/99
15-795 Białystok

Szanowna Pani Doktor jest wybitna w słuchaniu pacjenta, co jest niezwykłe w szeroko pojętej opiece zdrowotnej z jaką miałem do tej pory do czynienia. Szeroko wykracza poza kompetencje lekarza pierwszego kontaktu, będąc często wybitnym specjalistą na pierwszej linii. Szczerze polecam, opieka o jakiej można normalnie tylko pomarzyć, jaką widzi się w amerykańskich filmach. Aparycja, wdzięk i anielski charakter dodaje dodatkowej jakości każdej wizycie u Pani Asi
Opinia dodana przez: Boguś

lekarz Ewa Bakun

Laryngolog

Pietrasze 10
15-131 Białystok

Rewelacyjna! Przez kilka tygodni męczyłam się z zapaleniem zatok. Pani doktor zleciła mi odpowiednie leki i fachowo wytłumaczyła przebieg choroby. Bardzo serdeczna i miła, uważnie słucha i wypytuje szczegółowo. Ponadto po wizycie podrzuciła mnie własnym autem do centrum i miło porozmawiała. Świetny specjalista i miły człowiek :)

Agnieszka Jaworowicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Sensus Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. M. Skłodowskiej-Curie 3; lok. 103
15-094 Białystok

Kompetencje wysokie. Postep w leczeniu jest. Szczerze polecam Pobudza do myslenia i samorozwoju. Przy pomocy Pani Agnieszki inczej zaczęłam postrzegać świat i ludzi, a także mam więcej zapału to samorozwoju, samorelizacji.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Andrzej Radziszewski

Internista, Kardiolog

Białystok

Jestem bardzo zadowolony ,szybka i fachowa pomoc lekarska, Pan doktor bardzo kompetentny .Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam .Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to lekarz z powołania, który nie tylko charakteryzuje się ogromną wiedzą medyczną, ale także autentyczną troską o pacjenta.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Anna Gorbacz

św. Rocha 10 (DH Pasaż) lok. 205
15-879 Białystok

Od lat korzystam z usług Pani Ani. Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromne doświadczenie i sumienność. Polecam tego lekarza.

lekarz Maria Tychoniuk-Pogorzelska

Poliklinika MSWiA
Białystok

Najlepsza Pani doktor jaką znam od urodzenia ( mam 29 lat ). Leczyła mnie od zawsze i nigdy nie zawiodła. Polecam każdemu kto ma dziecko.
Opinia dodana przez: emilia

lekarz Małgorzata Jarocka

Anestezjolog

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Lekarz godny polecenia. Od prawie 3-ech lat mam z Panią Doktor do czynienia w Klinice Bólu w Białymstoku i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, nigdy nie pogania, cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia szczegółowo wszystkie aspekty związane z moim leczeniem. Tylko dzięki Jej pomocy jestem w stanie w miarę normalnie funkcjonować po wypadku samochodowym.
Opinia dodana przez: Andrzej
Pan dr Wojciech Zalewski to lekarz, do którego mam zaufanie. Dzięki rzetelnej diagnozie, perfekcyjnej trudnej operacji, skutecznemu leczeniu, uratował nogę mojemu synowi. Do tego ma dar genialnej intuicji i budowania fajnych relacji z pacjentem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Małgorzata Michalska-Mosiej

Laryngolog

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
15-003 Białystok

Bardzo kompetentna,empatyczne lekarka.Potrafi słuchać ze zrozumieniem i skutecznie leczyć.Pracuje w dobrze wyposażonym gabinecie.Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jerzy Hapanowicz

Chirurg ogólny, Proktolog

Lekarska Spółka Partnerska "Chirurgia"
Białystok, ul. Choroszczańska 24
15-740 Białystok

Bardzo dobry lekarz, godny zaufania, . Krępujące badanie i zabieg, zostało wykonane szybko, sprawnie i bezboleśnie. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Kazik

lek. dent. Renata Grabowska

Stomatolog, Periodontolog

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Renata Grabowska
Ul. Sybiraków 1 lok. 4
Białystok

Świetna lekarka! Bardzo polecam, nie jest nastawiona na pieniądze jak każdy, a z ludzkim podejściem
Opinia dodana przez: Krzysztof