lekarz Joanna Manitius-Sudara

2,6
2,7
2,9
2,4

Moja ocena dotyczy wizyty mojej 7 letniej córki. W moim odczuciu, Pani doktor jest osobą, bardzo rzeczową, skupioną na tym co robi - co moim zdaniem świadczy o jej profesjonalizmie i poważnym podejściu do pacjenta. Wizyta nie była tak stresująca dla dziecka, jak się bałam. Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor i ją polecam.

Byłam u Pani doktor w evi MED w Gdyni. Doktor konkretna i rzeczowa. Dobrane leki szybko pomogły. Na zadane pytania otrzymałam odpowiedzi. Doktor wykonała też USG i cytologię. Wszystko w jednym gabinecie. W przychodni bardzo miła obsługa. Na pewno wrócę.

Byłam u Pani doktor w evi MED w Gdyni. Doktor konkretna i rzeczowa.
Dobrane leki szybko pomogły. Na zadane pytania otrzymałam odpowiedzi.
Doktor wykonała też USG i cytologię. Wszystko w jednym gabinecie.
W przychodni bardzo miła obsługa. Na pewno wrócę.

Pani doktor jest bardzo bezczelna osoba bez żadnej podstawy wyprosiła mojego chłopaka z wizyty gdzie miało się odbyć usg bo nie był zaszczepiony a nie mógł wcześniej jej przyjąć z powodu alergii. Miał oczywiście maseczkę a i tak nasze tłumaczenia nie pomogły a w placówkę brakuje takiego regulaminu ze nie może być być u lekarza osoba bez szczepień. To jest paranoja nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Wizyta kontrolna w wieku 50 lat i trafiłam na najgorszego ginekologa do tej pory. Badanie usg przeprowadzone w milczeniu. Wizyta w prywatnej przychodni medivec w Pruszczu, koszt wizyty z cytologią i usg 250 zł. a Pani doktor oschła zupełnie bez kontaktu, Nic nie dała mi ta wizyta oprócz rozczarowania i zafundowania infekcji. Dodam że wcześniej przez lata nie miałam żadnych problemów. Tego samego dnia była moja nastoletnia córka na swojej pierwszej wizycie. Niestety nie dowiedziała się niczego na temat antykoncepcji, Rozmowa ograniczyła sie do wypisania pigułek bez ...

Tego samego dnia była moja nastoletnia córka na swojej pierwszej wizycie. Niestety nie dowiedziała się niczego na temat antykoncepcji, Rozmowa ograniczyła sie do wypisania pigułek bez żadnych wyjaśnień. Bardzo dziwne że doktor ma specjalizację z ginekologi dziewczęcej. Szkoda czasu i pieniędzy.

Pani Dr prowadziła moje trzy ciąże .Bardzo zaangażowana , wszystkie badania przeprowadzała bardzo szczegółowo .Zawsze wszystko tłumaczyła gdy czegoś nie wiedziałam .Można było zadzwonić gdy tylko był jakiś niepokój . uśmiechnięta i pomocna .Zawsze czułam się bezpieczna w rękach Pani Dr .

Kobiety! Jeżeli jeszcze nie zrobiła wam krzywdy natychmiast uciekajcie od niej. Kompletny brak profesjonalizmu; żenujące, poniżające teksty kierowane w stosunku do pacjentki. Moją żonę zraniła w czasie badania i doprowadziła do płaczu!!!! Ohydny babsztyl. Baba splunięcia nie warta. Doktorat to chyba za kaczkę dostała?

Nie wiem dlaczego ta pani dalej pracuje w placowce po tylu nieprzychylnych komentarzach. W dniu dzisiejszym mialam niestety okazje poznac pania ,,doktor". Ogolnie masakra, wyszlam ze szpitala obolala, zdenerwowana jeszcze bardziej niz przyszlam i martwie sie teraz bardziej o swoje zdrowie niz wczesniej, gdyz pani doktor nie zna najwidoczniej podstaw higieny w swoim zawodzie. Mloda dziewczyna, wyzywajaca sie doslownie na innych kobietach nie wiem za co. Ktos taki nie powinien nawet pracowac z ludzmi, a raczej w ubojni. Uciekajcie od tego straszydla, bo bedziecie miec ryse na psychice. Moja pierwsza ciaza i musialam trafic na cos takiego.

Za uprzejmość powinno być 0. Zdecydowanie nie polecam kontaktu z p.doktor w szpitalu na Klinicznej. To co zrobiła mojej córce woła o pomstę do nieba! Spowodowała komplikacje poporodowe nie usuwając całego łożyska, traktowała pacjentkę arogancko i STRASZYŁA - kobietę na sali porodowej!!! Teraz córka musi przejść zabieg operacyjny, oby się udał (oczywiście u innego lekarza!). Ostrzegam, omijajcie tę osobę z daleka!