Joanna Radomska

Położna

Profesjonalna, doświadczona, właściwa osoba na właściwym miejscu. Naprawdę godna polecenia.

Pani Joasia Radomska pomagała nam w przyjściu na świat synka Filipka (2009-09-09). Była zawsze dostępna, pomocna i w pełni kompetentna. Jej doświadczenie, jako położnej było nieocenione. Przed porodem mogłam do niej dzwonić 24godziny na dobę. W trakcie porodu zachęcała do korzystania z różnych metod łagodzenia bólu (kąpiel, piłka, drabinki, taniec biodrami) Pomogła mi w krótkim czasie (w sumie 3, 5 godziny wszystkich faz porodu) urodzić zdrowego syna. Była dla mnie całkowitym autorytetem. Mówiąc mi, kiedy i jak mam przeć przeprowadziła mojego niemałego syna (4kg i 60cm) przez moje drogi rodne bez nacięcia i rozerwania krocza, o co ją wcześniej poprosiłam. Po porodzie troszczyła się o mnie każdego dnia. Następne dziecko urodzę tylko z nią. Polecam wszystkim współpracę z Panią Joasią!!!!!

Mialam szczesie rodzic z pomoca Joasi Radomskiej. Jest fantastyczna, ciepla, bardzo doswiadczona polozna. Jednoczesnie jest dowcipna, wesola, ciepla i bezposrednia. Bardzo swobodnie i bezpiecznie sie przy niej czulam. Serdecznie polecam wszystkim dziewczynom, ktore chca rodzic z osoba bardzo kompetenta, serdeczna i taktowna.