prof. dr hab. n. med. Joanna Rymaszewska

Psychiatra

3,4
3,9

Po tym jak poprzednia lekarka mi zapisała źle leki, trafiłam do Pani lekarz, która dopasowała mi odpowiednie leki na moja chorobę. Bardzo miła i pomocna. Ma podejście do osoby z problemem. Do dzisiaj do niej chodzę.

Do dzisiaj do niej chodzę.

Pani Profesor jest świetnym fachowcem , idealnie dobiera leki , słucha pacjenta , dokładnie wszystko wyjaśnia i zawsze chętnie odpowiada na pytania , jest bardzo sympatyczną osobą , ja nie zamieniłabym pani Profesor na żadnego innego lekarza

Jedyny lekarz, który mimo 5-ciu moich schorzeń i braniu dużej ilości leków, bardzo poprawił mój stan. Nie zobaczyłem u Niej, że jest tak utytułowana, a do pacjenta podchodzi jak zaprzyjaźniony lekarz w Przychodni. Była to wizyta w I dekadzie kwietnia 2010 r.

świetne podejście do pacjenta, bardzo trafna diagnoza i skuteczna pomoc w problemie, rozległa wiedza, zdecydowanie polecam każdemu panią profesor

Doskonały lekarz w stopniu profesora.Sympatyczna,wzbudza zaufanie super słucha i dobiera leki. Wszystkim polecam szara willa

Doskonały lekarz w stopniu profesora.Sympatyczna,wzbudza zaufanie
super słucha i dobiera leki. Wszystkim polecam

szara willa

Bardzo miła osoba, konkretna, dużo słucha... Tylko sama mało mówi, nic nie tłumaczy. Nie polecam jako lekarza, ale osobą jest bardzo sympatyczną!

Serdecznie polecam Panią Profesor. Trafna diagnoza i dobór leków.

Serdecznie polecam Panią Profesor. Trafna diagnoza i dobór leków.

zdecydowanie polecam wizytę u pani profesor.

zdecydowanie polecam wizytę u pani profesor.

wybitny specjalista i diagnosta , bardzo dokładnie i starannie przeprowadzony wywiad leksrski

Byłam pierwszy raz u tego typu specjalisty i niestety więcej dowiedziałam się z internetu po wizycie niż podczas wizyty.Brak kontaktu a okazalo się że nie mogę brać jednego z leków:(