prof. dr hab. n. med. Joanna Rymaszewska

3,3
3,6
3,7
3,4

Nie polecam! Brak szacunku do pacjenta, ogromne ego !!, obcesowość i nastawienie na pieniadze. Gdy doktor czesto ma opoznione wizyty, wg niej nic takiego sie nie dzieje Gdy z moją 19-letnia corka (pacjentką dr od dwoch lat) 4 minuty po wyznaczonej godzinie wizyty ,skontaktowala sie pani z recepcji Polimedu i corka odp. , że za 5-6 minut bedzie pod gabinetem , usłyszała ze ok, doktor na nią poczeka , ale za wizyte chce w takim razie nie 190zl, a 270zl. Corka zawrócila do domu. Zero taktu i empatii (to nie ...

Nie polecam!
Brak szacunku do pacjenta, ogromne ego !!, obcesowość
i nastawienie na pieniadze.

Gdy doktor czesto ma opoznione wizyty, wg niej nic takiego sie nie dzieje

Corka zawrócila do domu.
Zero taktu i empatii (to nie sa ludzie z chorą nogą, ale z chora "duszą").
Recę opadają

Po tym jak poprzednia lekarka mi zapisała źle leki, trafiłam do Pani lekarz, która dopasowała mi odpowiednie leki na moja chorobę. Bardzo miła i pomocna. Ma podejście do osoby z problemem. Do dzisiaj do niej chodzę.

Do dzisiaj do niej chodzę.

Niestety, ale wizyta była opóźniona, bez żadnego przepraszam, oczywiście pani profesor nie przedłużyła o te kilka minut, bo następni pacjenci czekali w kolejce. Sama teleporada bez szału zebranie wywiadu trwające pół godziny, nic poza tym. Reszty nie zdążyliśmy omówić, cena 260 zł

Pani Profesor jest świetnym fachowcem , idealnie dobiera leki , słucha pacjenta , dokładnie wszystko wyjaśnia i zawsze chętnie odpowiada na pytania , jest bardzo sympatyczną osobą , ja nie zamieniłabym pani Profesor na żadnego innego lekarza

Jedyny lekarz, który mimo 5-ciu moich schorzeń i braniu dużej ilości leków, bardzo poprawił mój stan. Nie zobaczyłem u Niej, że jest tak utytułowana, a do pacjenta podchodzi jak zaprzyjaźniony lekarz w Przychodni. Była to wizyta w I dekadzie kwietnia 2010 r.

świetne podejście do pacjenta, bardzo trafna diagnoza i skuteczna pomoc w problemie, rozległa wiedza, zdecydowanie polecam każdemu panią profesor

Doskonały lekarz w stopniu profesora.Sympatyczna,wzbudza zaufanie super słucha i dobiera leki. Wszystkim polecam szara willa

Doskonały lekarz w stopniu profesora.Sympatyczna,wzbudza zaufanie
super słucha i dobiera leki. Wszystkim polecam

szara willa

Bardzo miła osoba, konkretna, dużo słucha... Tylko sama mało mówi, nic nie tłumaczy. Nie polecam jako lekarza, ale osobą jest bardzo sympatyczną!

Serdecznie polecam Panią Profesor. Trafna diagnoza i dobór leków.

Serdecznie polecam Panią Profesor. Trafna diagnoza i dobór leków.

zdecydowanie polecam wizytę u pani profesor.

zdecydowanie polecam wizytę u pani profesor.