prof. dr hab. n. med. Joanna Rymaszewska

3,3
3,6
3,7
3,4

wybitny specjalista i diagnosta , bardzo dokładnie i starannie przeprowadzony wywiad leksrski

Byłam pierwszy raz u tego typu specjalisty i niestety więcej dowiedziałam się z internetu po wizycie niż podczas wizyty.Brak kontaktu a okazalo się że nie mogę brać jednego z leków:(

Zdecydowanie nie polecam, mało co mówi i tłumaczy pacjentowi, brak uprzejmości, nie jest to lekarz którego bym rekomendował komukolwiek.

niemiła zarozumiała, dawno nie spotkalam tak niesympatycznego lekarza. nie warto sie rozwodzic na jej temat - szczerze odradzam