dr n. med. Joanna Sitko-Gapdr n. med. Joanna Sitko-Gap - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Joanna Sitko-Gap

Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie następnie odbyła staż podyplomowy, m.in. na Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją, Protetyki oraz Ortodoncji Śląskiej Akademii Medycznej. W 2011 roku uzyskała tytuł dr n. med. na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Jest Dyrektorem oraz lekarzem prowadzącym Centrum Medyczne JURAJSKA.

Od kilkunastu lat jest wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym w Częstochowie, gdzie kształci personel medyczny (www.msz.czest.pl)oraz prowadzi kursy doskonalące dla lekarzy i średniego personelu medycznego związane z stomatologią estetyczną, higieną i periodontologią. W naszym Centrum zajmuje się nowoczesną endodoncją mikroskopową, protetyką oraz ortodoncją, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Stosuje nowoczesne metody leczenia bez usuwania zębów. Jest uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych.

Zainteresowania zawodowe: stomatologia estetyczna, endodoncja jednego dnia, nowoczesna endodoncja mikroskopowa, nowoczesna protetyka, ortodoncja

Pracuje w Centrum Medyczne Jurajska jest centrum medycznym, które powstało z połączenia najnowocześniejszych technologii i pasji do medycyny. Indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta, tak aby każdy czuł się komfortowo i miał pewność profesjonalnej obsługi.

Personel stanowią specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i stale podnoszą stan swojej wiedzy na ogólnopolskich i międzynarodowych szkoleniach, oraz konferencjach. Tak duża liczba specjalistów pozwoliła na zapewnienie naszym pacjentom w pełni kompleksowej obsługi w usługach medycznych.

Bardzo ważną składową centrum jest dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w technologii medycznej. Wszystko po to, aby zagwarantować najwyższy poziom świadczonych usług.

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i gwarantujemy przy tym kompleksowość rozwiązań.

Świetna specjalistka zgadzam sie z tym w 100procentach. Bardzo sympatyczna,zyczliwa,i kompetentna stomatolog. Super spisuje sie z kontaktem z dzieckiem !!!

Wizyta bardzo przyjemna, pani stomatolog Sitko-Gap ma bardzo dobre podejscie do ludzi, z sercem i pasja traktuje swoj zawod. Jestem szczesliwa ze moglam do niej trafic, poniewaz leczenie jest bardzo kompetentne i profesjonalne.

Uprzejma, życzliwa, kompetentna pani stomatolog .Ciesze sie ze do niej trafilam. Bardzo fajne podejcie do dzieci. Polecam

Przyjazna, bardzo rzetelna, życzliwa specjalistka stomatolog. Trafilam do niej przypadkiem, od tego momentu napewno bede chodzila na wizyty tylko do pani Sitko-Gap. POLECAM

Wszystkim mamą polecam panią dr Sitko-Gap. Miałam problem ze swoim synkiem panicznie bał sie dentysty. Nie bylo mozliwosci przekonania go do leczenia zabkow. W koncu trafilismy na bardzo cierpliwa i ciepla pania stomatolog. Teraz z checia moj syn chodzi na wizyty. POLECAM

Miła wizyta, szybkie wyleczenie zebów, profesjonalne podejscie do pacjenta, miły zespól medyczny.Polecam goraco pania dr Sitko-Gap pod kazdym wzgledem.!

Godna polecenia pani stomatolog,bardzo sympatyczna, mila, super atmosfera przestalem bac sie dentystow ! ciesze sie ze na p. Sitko-Gap trafilem POLECAM

Godna polecenia stomatoloszka. Bardzo jestem zadowolona z wizyt u pani Joanny Sitko-Gap. Polecam wszystkim panią które maja malutkie dzieciaczki. moje dzieci przestały bać się dentystów. Profesjonalne podejście do dzieci !!!

Stomatolog z fajnym podejściem do pacjenta. Bardzo dobra specjalistka. miła atmosfera i naprawdę sympatyczna pani doktor. Polecam wszystkim.

Stomatolog z powołania i z pasją. Bardzo duża inteligencja, wiedza,skutecznosć na 100%. przyjemna atmosfera !