dr n. med. Joanna Sward

Witam, mogę polecić Panią Doktor Joasię z całego serca. Jestem jej pacjentką od prawie 15 lat. Pani dr Sward to nie tylko świetna profesjonalistka, ale przede wszystkim człowiek wielkiego serca, serdeczna,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Historia mojej walki o piękny uśmiech jest tak długa i wszechstronnie skomplikowana, że bez pomocy tak wyjątkowej osoby jak Pani Doktor absolutnie nie do przejścia. Najprościej mówiąc mojego uśmiechu "nie było" a teraz wygląda świetnie. Zawdzięczam Pani Doktor i całemu Zespołowi "drugie uśmiechnięte życie":))) I to bez bólu! Każdemu przyszłemu pacjentowi Kliniki Aurident na podstawie własnych doświadczeń mogę obiecać pełen profesjonalizm, nowoczesne technologie, wysoką jakość, rzetelność i to czego napewno nie znajdziecie nigdzie indziej a mianowicie fantastyczny Zespół Lekarzy z Panią Doktor Joasią na czele, która leczy sercem. Gorąco polecam wszystkim marzącym o pięknym uśmiechu. Dziękujeeeee:)

Dr Sward to wysokiej klasy profesjonalistka, która łączy ogromną wiedzę z najwyższą starannością i troską o pacjenta. Chodziłam do wielu dentystów, jednak ciągle wychodziłam od nich niezadowolona. Efekty pracy Pani Dr nie podlegają dyskusji - bezbólowo, bezstresowo. Zawsze otrzymywałam pełna informację o tym jak przebiega leczenie. Dr Sward zawsze podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!!! Małgosia K

Bardzo kompetentna,przemiła i uprzejma..leczenie jest przyjemnością, doradza świetnie!!! Dziękuje za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach...:)

Dziękuje za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach...:)

Polecam Centrum Stomatologiczne Aurident! Pani dr n.med Joanna Sward jest bardzo miłą, życzliwą osobą. Przede wszystkim słucha pacjenta, a potem stara się mu pomóc. Pani dr Sward oraz reszta zespołu podchodzą do pacjenta profesjonalnie. Wyleczyłam tam kilka zębów i efekt jest zdumiewający, wszystko tak jak należy :) Ząbki zostały wyleczone i pięknie odbudowane! Polecam wszystkim, którzy pragną mieć zdrowe zęby i piękny uśmiech!!! Pozdrawiam Patrycja W.

Bardzo profesjonalna osoba. Już na pierwszej wizycie widać, że Pani doktor posiada ogromne kompetencje. Ekstrakcja, którą przeprowadzała Pani doktor trwała dosłownie chwilkę. Żadnego bólu, żadnego stresu. Jednym słowem POLECAM!

Klinika w której warto się leczyć. Doktor Sward jest najlepsza. Takie jest moje zdanie. Lecze się od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Doktor przeprowadziła u mnie skomplikowane i kompleksowe leczenie. Miałam "ruinę w buzi" a wyszłam z pięknym uśmiechem. Skończyły się moje problemy z zębami, teraz chodzę tylko na przeglądy i profilaktykę. Polecam

Cudowny człowiek i najlepszy stomatolog pod słońcem! Pani doktor BARDZO DZIĘKUJĘ! Koronki bez tego paskudnego metalu w środku są prześliczne. Teraz z radością się uśmiecham, a co najważniejsze nie ma już tego paskudnego błysku metalu przy dziąsłach,jaki miałem w starych koronach. Żałuję, że tak długo czekałem z ich wymiana i że wcześniej nie trafiłem do Auridentu. Miała Pani rację i dobrze, że Pani zaufałem. Każdego dnia, gdy uśmiecham się do lustra myślę ciepło o Pani i dziewczynach z Auridentu. Stworzyła Pani naprawdę świetny zespół. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ:)POLECAM PANIĄ WSZYSTKIM ZNAJOMYM.

Cudowny człowiek i najlepszy stomatolog pod słońcem!

Jest świetna..Profesjonalizm i wiedza górna pólka..Jestem bardzo zadowolona. Długo szukalam lekarza bo zależało mi na efekcie kosmetycznym, po pierwszej wizycie wiedzialam, ze trafilam w dobre ręce.Mam zrobione piekne licówki, teraz wyglądam i czuje sie zupełnie inaczej. Wreszcie mam kolor zębów taki o jakim marzyłam a juz myślałam, że nic nie da sie zrobić. Dr Sward polecam kazdemu kto potrzebuje czegoś wiecej niz zwykłej plomby :)

POLECAM :) Bardzo fajna dr, ciagle usmiechnieta i zna sie na rzeczy. Trafiłam do auridentu ze złamana jedynką, miałam dusze na ramieniu, bałam się ze trzeba będzie wyrwac zęba..ale dzieki dr mam dzisiaj piekną koronę :) musze przyznać,że mój nowy zab wygląda o niebo lepieej niż wyglądał mój własny, zanim go zlamalam. Jestem bardzo zadowolona:)

Jestem pacjentką , co prawda nie systematyczną,ale zawsze z trudnymi przpadkami do leczenia.Pani Doktor uratowała mi dwa zęby .Wczesniej zaliczyłam kilku partaczy i już więcej nie mam zamiaru ich oglądać!.Teraz już wiem,że najlepiej leczyć zęby tylko u Pani Doktor Sward w gabinecie AURIDENT.